1 2 3 4 5 6 7 8

fatih'te 4 kardeşin intihar etmesi

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. spoiler

  istanbul fatihte geçtiğimiz gün gerçekleşen ve komşuların polisi aramaları sonucu ortaya çıkan durum.

   
 2. hani haber detayı niye yok entryde diye sormak istediğim konu.

  şimdi kim spoiler açacak da linke tıklayacak da sayfanın açılmasını bekleyecek de haberi okuyacak da

  ooooo hoooooo!!!

  hep bi eksik bilgilendirme,

  hep bi baştan savma yazılan entry

  bu nedüüüü ya huuu!!!

   
 3. bir gazetenin haber manşetini hatırlatan acı olay.

   
  (Bkz: türk ekonomisi uçuşa geçti)
 4. komşusu açken tok yatan bizden değildir diyen bir peygamberin ümmeti olarak, utanmamız gereken haber.

  birbirimize o kadar uzak olduk ki. kimse kimseye kapı açmak istemiyor. yan komşun kimdir nasıl biridir hiç haberimiz yok. aynı anda kapıyı açtığımızda mutlaka birimiz hemen kapıyı kapatmayı tercih ediyoruz. birbirimize o kadar kör olduk ki.

  Halbuki komşuları da bu insanların ihtiyacı olduğunu biliyormuş, insan bir tabak yemek götürür. nasılsın diye gönlünü alır. üf ya bu kadar acımasız olmamamız gerekiyor. şimdi istediğimiz kadar ağlayalım, dizlerimize vuralım. elimize ne geçecek. kocaman bir hiç. vakti zamanında yapmadığımız şeyler, bizi duyarlı insan yapmayacak.

   
  (Bkz: komşusu açken tok yatan bizden değildir)
 5. ALLAH rahmet eylesin dediğim durum,insanların zayıflığına mı kızalım,çevresindeki merhametsizlere mi...

   
 6. Çok üzücü, yürek dağlayan bie haberdir.

   
 7. Bireyselleşmeyi teşvik eden modern, laik, batıcı, seküler yaşam tarzı insanlığı mahvediyor. Yıkalım bu dünyayı yenisini kuralım.

   
 8. Bu bir intihar degil, cinayettir. Katili de onları ekonomik olarak bu duruma sokan malum kişidir. Katilden, hırsızdan, siyasal islamcılığı savunan merhametsiz ve ahlaksız suç makinelerinden bu ülkeye hayır gelmemiştir, gelmeyecektir.

  Bir ülkede birileri ejderha meyveli smoothie ile beslenirken, diğeri açlıktan intihar edemez.

   
 9. muhtemel siyanürle gerçekleşen olay.medyada ki haberlere göre 4 kardeşten,sadece biri çalışan,ama bir sürü borçları olan,baba bir diğer üvey kardeşlerinin görüşme talepleri dahil,kimseyle görüşmeyen,hiç evlilik yapmamış,yapan biri de boşanıp diğer kardeşlerle yaşayan,evlerinde ateist yayınlar bulunan kardeşler.ahirete göçen kişileri suçlamak maksatlı değil, tespit amaçlı yazdım bunları.kabul edin veya etmeyin,bireyselci,maneviyatsız,psikolojik çökkün, seküler yaşam tarzı ölüme götürüyor.sırf maddi sebep ve sisteme bağlanamaz bazı şeyler,o kadar ağır imtihanlardan geçip,hala ayakta duran insanlara haksızlık bu.o zaman herkesin aynı zayıflığı göstermesi beklenirdi.

  huzur,helal, ve bereketi birebir yaşayıp hissedemeyenin anlaması imkansız zaten.Allah rahmetiyle muamele etsin yinede.

   
 10. İslami terör örgütü işid in, maneviyatlı, kudretli, inançlı ve ayakta duran intihar komandoları gibi baskalarina zarar vererek degilde kendilerine zarar vererek yasamlarini sonlandirmasi durumu.

  Ölürken bile ahlaklı ölmüşler, sadece kendilerine zarar vermisler, kapiya da siyanür var diye not düserek baskalarinin etkilenmesinin önüne gecmisler. Neden mi; çünkü ateistlermiş, yobazlar dedi, onların yalancısıyız.

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.

 

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri veya çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Tamam