Türkiye'nin memur portalı

Oturum aç Oturum aç Üye ol Üye ol Parolamı unuttum Parolamı unuttum

euroleague top 8 fenerbahçe vs real madrid serisi

paylaş araştır

1. top 16 turunda biri rehavet olmak üzere 2 yenilgi alan fenerbahçemizin neredeyse 1 ay öncesinden grup liderliğini garantilediği halde karşı taratan 4.olarak real madridin gelmesi sonucu oluşan seri .

çok karışık,stresli, bol küfürlerin havada uçuşacağı (reyes,rudy,llull,fernandez,ayon hangisi yaparsa) maçlara tanıklık edeceğiz. takımın yetmediği yerde seyirci devreye girecek ve allah'ın izniyle o final four'a gidilecek !

not : fener son şampiyon sever

not 2 : maccabi

(Bkz: Fenerbahçe)(Bkz: Euroleague)(Bkz: real madrid)
  2. vesely'nin ilk iki maçı kaçırmasının kesin olduğu söylenen çeyrek final eşleşmesi.

bir tarafta lull, rodriguez, ayon, reyes, carrol, rudy fernandes

diğer tarafta dixon, datome, bogdanovic, udoh, antic, kalinic.

dixon ve antic epeyce zayıf duruyor kağıt üzerinde rakip oyunculara nazaran. obradovic ve seyirci avantajı faktörü Fener'i bir adım önde gibi gösterse de bence şansların yarı yarıya olduğu seri olacak. her maçın son topa kadar heyecan içinde geçmesi olası.

salı da başlıyor bu arada maçlar.

3. fenerbahçemizin ilk maçı alarak 1-0 öne geçtiği seridir. inşallah bir aksilik olmadan 2.maçı da alırız da deplasmana rahat gideriz.

real madrid gerçekten sağlam takım. ama her seferinde hakeme oynuyorlar. oyun ahlakları sıfır. her temasta artistik hareketler. seyirci gerçekten mükemmeldi ve ikinci maçta da aynı performans gerekiyor. allah'ın izniyle inşallah turu geçip önce final foura sonra da finale yükselip kupayı alırız.

Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.