Türkiye'nin memur portalı

Oturum aç Oturum aç Üye ol Üye ol Parolamı unuttum Parolamı unuttum

emekliye 2 bin lira ikramiye

paylaş araştır

1. spoiler

ramazan ve kurban bayramında olmak üzere sene de 2 defa ödenecek olan ücrettir..

hayırlı olsun inşaallah..

2. Şükür ve sadaka kültürünün son örneği.

12 milyon oldugu söylenen emekliye cok ağır hakaret.

Bahceli gibi cevap verelim;

Al paketi , vur tokatı

3. memurlara da az kıyısından bişey verilseydi keşke dedirten ikramiye. hayırlı olsun

4. 7 haziran seçimleri öncesinde chp'nin vaatlerinden birinin gerçekleştirilmesi haberi.

kim yaparsa yapsın bence gereklidir. fakat o zamanlar kaynağı gösterin ben de istifa edeyim diyen maliye bakanını pistlerde görmek isteriz.

5. Makarnadan nakite gectiklerine gôre anketler cok kötü demek dedirten ikramiye

6. 2015 seçimlerinde chp'nin dile getirip te ekonomiyi batırırlar diye yüklenilidiği konu iken şimdi kendileri aynısını yapıyorsa bu işte bir tuhaflık var dedirten söylemdir

7. spoiler

yılmaz özdil'in 2 mayıs 2018 tarihli seçim paketi başlıklı köşe yazısında muazzam bir şekilde ele aldığı seçim paketinin içinde bulunan yasalardan biridir. aynı zamanda chp'den araklanmış bir projedir. akp'nin hırsız olduğunu biliyoruz. çalmakta doktora yapmış bir parti. çerez parası diyen mehmet şimşek 3 yıl önce yapsınlar chp'ye oy veririm maliyeti 120 kusur bilmem kaç milyar lira filan demişti. binali inali bey ne dedi derseniz. o da 20 - 25 milyar lira maliyet filan bir şeyler geveledi. şimdi ne düşünüyor acaba bu çerezci mehmet şimşek beyefendiler. çıkıp iki çift laf etsin delikanlıysa. ama yapamaz. her neyse bu ikramiye elbette emeklilerimizin haklarıdır geç bile kalındı bunlar zaten standartta olmalı bu zamana kadar olmaması saçma ancak yılmaz özdil'in yazdıkları da göz ardı edilemez gerçeklerdir, mutlaka okuyun hak vereceksiniz spoilere tıkla git yandaşlar okumasa da olur onlar anlamaz kapasiteleri yetmez dediğimdir.

8. maliye bakanının devlet memurları için de araştırma yaptıklarını ve altından kalkılabilinirse düşünebileceklerini söylediği ikramiye.

9. spoiler

komisyondan geçmiş olduğunu belirttiğimiz konudur..

vatana millete hayırlı olsun..

Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.