Türkiye'nin memur portalı

Oturum aç Oturum aç Üye ol Üye ol Parolamı unuttum Parolamı unuttum

dünyada lider olarak 1.sırada erdoğan var

paylaş araştır

1. spoiler

başbakan yardımcısı hakan çavuşoğlunun yaptığı ve erdoğanın arkasına da listeye putini eklediği açıklama.

2. "Teeeev malamın" şeklinde iç sesimin eşlik ettiği açıklamadır.

3. O zaman galaksideki başka bir gezegene gitme zamanı gelmiştir diye düşündüren -şey- .

4. liderlik şayet kitleleri peşinden sürüklemekse evet liderdir. ama doğru ama yanlış politikalarla insanlar her dediğine evet diyor mu diyor. beğenirsiniz ve beğenmezsiniz türkiye cumhuriyetinin son on beş yılına damga vurmuş ve girdiği her seçimi kazanmış, söylediklerine koşulsuz amasız alkışlayan tek lider şuan sayın erdoğan'dır. tartışabileceğimiz konu liderin iyisi veya kötüsüdür. lider liderdir.

5. Tayyip in diz çöktügü terorist hikmetyar öldü mü

Siz desenizde tayyip kabul etmez bunu

1 numara terörist hikmetyar dir tayyip icin

tanım: asılsız iddia

6. Dünya lideri olmak için dünya üzerinde en gecerli lisanı bilmek gerekıyor mu acaba, diye düşündüren cümle ..

7. dünya siyasetinde sözü geçen, hitabeti çok yüksek olan liderler sıralamasında cumhurbaşkanımızın da yer aldığını gösteren durum.

8. olması gereken sıralamadır.

bu konuda çok fazla konuşmamak (tatava yapmamak) gerekir. Akıllı olmak gerekir eğri oturup doğru konuşalım.

bir kahve yok muydu?

(Bkz: akıllı ol)(Bkz: tatava yapma bas geç)(Bkz: eğriye eğri doğruya doğru)
  9. Mussolini, hitler, milosevic derken zaman ne cabuk geciyor dedirten sıralama

10. başbakan yardımcısının beyanı.

liderlik vasıflarına sahip olduğunu gördüğüm ve türkiye'nin kimseye eyvallah dememesine şahit olmama sebep olan kişinin liderliğinin tartışılmaz olduğunu düşünüyorum. dünyada ki liderleri ve cumhurbaşkanının istikrarlı, sözünden dönmeyen ve yapacağız diyerek hareket etmesi ve o'nu kimsenin durduramaması ile kendi liderliğini ilan etmiş oluyor zaten. afrin operasyonunda her ülke türkiye'yi bir şey ile suçladı ama geri adım atılmadan afrin alındı. Güçlü türkiye için adım adım ilerlememize sebep olan kişi ve avrupa ülkelerinin gücü yetmiyor. bu gerçek, arkadaş. sevmeyen olabilir, eleştirebilir ama gerçekleri de görmezden gelmek sadece erdoğan düşmanlığından başka bir şey olamaz. ülkemin başına gelmiş en iyi liderlerden biri.

(Bkz: lider)
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.