Memurlar.Net

Yazdırma Seçenekleri : Renkli Yazdır Siyah Beyaz Yazdır Resimleri Gizle
https://sozluk.memurlar.net/konu/diyet-muhabbetleri/
Yazdırılma Tarihi : 22 Ocak 2021 Cuma 09:36

diyet muhabbetleri

 

 1. hangi diyetisyene gittin, vizite ücreti ne kadar, kaç kilo verdin diye devam eden muhabbetler.

  demin arkadaşların yanına gittim, içerisinde buldum kendimi biran. yalnız üçü de kilo vermedi doğru düzgün. bir iki kere gidip sonra bıraktılar. beni de sarmadı, kahvemi alıp masama oturdum. hayatımda hiç diyet yapmadım. inşallah da diyete ihtiyaç duymam; kesinlikle kilo falan veremem.

  (Bkz: diyet)(Bkz: diyetisyen)
  21.11.2020 14:55 **sude**
 2. kadına özgüdür. Başka bir şey düşünemezler.

  (Bkz: gülücük)
  22.11.2020 00:11 urfa bana küsmüş
 3. özellikle yaz mevsimlerinin vazgeçilmez muhabbetleridir...nefret ettirir sıkıntılara sokar,bıktırır...dünyanın en güzel şeyinin yemek yemek olduğunu düşünürsek şu diyetisyenleri oldum olası hiç sevmedim...üstelik herkese aynı şeyleri söylüyorlar...kibrit kutusu kadar peynirmiş kibrit mi kaldı arkadaş biz bu hesabı nasıl yapcaz bırakın insanlar yesin.(sinirli emoji)

  22.11.2020 10:49 yaralı-bir-öykü
 4. yaş kemale erdi dedikten hemen sonra yapılan eylemdir diyete başlamak. özellikle dahiliye doktorlarının hafif de olsa kiloları, hastalarına mutlaka önerdikleri ve büyük ihtimalle muayene sonrası kapı komşuları olan "diyetisyen" odasını tarif ettikleri tedavinin -belki de- en önemli safhasıdır. hele ailede genetik yatkınlığı olabilen obezite, şeker, tansiyon, kalp vb. hastalık hikayesi de varsa kaçınılmaz adrestir diyet uzmanı.

  onsuz tedaviden olumlu sonuç alınamaz zannımca diye düşündüğüm, kısayolu hafif açlık olan ve bitmeyen uzun muhabbetlerin konusudur. (göz kırpan emoji)

  22.11.2020 19:43 kabare
 5. Beynin hükmen mideye mağlup olup.. yağların sevincini çoğalarak kutlaması sonucu artan hacmin bir yerlere sigamamasi nedeni ile başvurulan ama her seferinde sonu hüsran ile sonuçlanan teşebbüstur.

  23.11.2020 08:42 IVI.ela.IVI