1 2 3 4 5 6 7 8

daracık tayt giyip sokaklarda gezen kızların asıl amacı

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. koca koca adamların bakışlarından rahatsız olmadan vücut hatlarını görücüye çıkartıp, insanların kendisini önden arkadan, sağdan soldan uzun uzun dikizlemesinden memnuniyet duyma amacı değildir.

  sadece rahat rahat gezip alışveriş yapmaktır. yersen.

   
 2. sorun olarak görülüyorsa çok kolay bir çözüm yolunun olduğunu düşündüğüm konu.

  bakmamak ...

  daracık, açık ya da kapalı giyinmek.bu insanın kendi tasarrufunda olduğuna göre rahatsız olma durumunda yapılacak tek şey bu olsa gerek.

   
 3. daracık taytların moda olmasından mütevellit güzel görünmek ve modaya ayak uydurmaktan başka bir amaçları olmadığını düşündüğüm durum.

  gayet insani olan giyinme ihtiyaçlarını gideriyorlardır. koca koca sapıkların sokaklarda gezdiğinden de bir haber olan bu kızlar kendilerini gelişmiş bir toplumda yaşıyor sanıyorlardır muhtemelen.

   
 4. asil amac giyinme ihtiyacidir. bir insan gomlegi yada kot pantolunu ne icin giyiyorsa, tayti da onun icin giyer. nukleer enerji hakkinda beyin jimnastigi yapmak icin giymiyordur ya.

  hem kendine yakistirip giyiyorsa bir baskasini ilgilendirmez bu konu. isterse kendini teshir etmek icin giysin, bundan bir baskasina ne?

  vucuduna guveniyor diyelim, peki er kisisi ona bakmak zorunda mi?

  bir kadinin sirf tayt giyiyor diye "arandigini" iddia etmek, okuzun altinda buzagi aramaktan da beterdir.

  **

  yasasin halklarin kardesligi. haha.

   
 5. nasıl düşünülürse düşünülsün kadının kendine yakıştırdığı sürece sorun olmayan, ancak bizim gibi kapalı toplumlarda genellikle erkeğin ilgisini çeken ve bakmaktan alıkonulamayan durum.

   
 6. nasrettin hoca'nın bir tepsi baklava fıkrasını aklıma getiren durumdur. "baklava bize gitmiyorsa bana ne, bize gidiyorsa sana ne?"

   
 7. Karşısındaki insanın silahlı yada silahsız olduğunu bilmeyen, tamamen şeffaf duygularla rahatlık amacıyla giyilen kıyafet

   
 8. tipik erkek davranışını aklıma getiren konudur, önce uzun uzun bakıp sonra vay.... diye kınamak laf söylemek .

  öyle giyinmek bir suçsa bakmak en az iki suçtur diyebileceğim başlık.

   
 9. bu başlığın konun asıl amacı konuyu açan kişinin kişiliğini sergilemektir.

  ve başlık amaca ulaşıp ilgili kişinin kişiliğin bozukluğunu önümüze sergilemektedir.

   
 10. amacını tam olarak bilemediğimiz giyim tarzıdır. tayt giyenler arasında bir anket yapılarak asıl amaç öğrenilebilir, bu sayede millet olarak rahatlarız, bu önemli konuya açıklık getirerek.

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.

 

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri veya çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Tamam