Türkiye'nin memur portalı

Oturum aç Oturum aç Üye ol Üye ol Parolamı unuttum Parolamı unuttum

cumhurbaşkanlığı'nın 30 milyon tl'lik konserleri

paylaş araştır

1. spoiler

cumhurbaşkanlığı iletişim başkanlığı tarafından koordine edilen ve 1 ay sürecek olan konserlere toplamda 30 milyon lira harcanması durumu.

muhalefetten isimler de çok az kişinin izlediği konserler için bu kadar para ödenmesinin doğru olmadığını belirtiyorlar.

2. akşam tv'de denk geldiğim ama izlemediğim ve israf olarak gördüğüm konserler. ne gerek vardı bu konserlere, dinleyen kaç kişi var ya da dinlemese ne kaybeder insanlar. devletin kasası bu kadar boşken sanatçılara o kadar paralar vermenin hiç mi hiç anlamı yoktu. ben açtığımda ajda pekkan vardı, daha kimler vardı görmedim. çünkü biraz durdum sonra kanal değiştirdim.

3. Gereksiz olduğunu düşündüğüm bir aktivite,zaten bir çoğu instagramda canlı yayın konserlerinde sponsorlar aracılığı ile konser verip yine ceplerini doldurdu 60 sanatçıya toplamda 30 milyon tl ödenecek yani kişi başı 500 bin tl bence bu iş hükümetin müteahitleri kurtardığı gibi şimdi de şarkıcıları kurtarma hamlesinden başka bi şey değil.

Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.