1 2 3 4 5 6 7 8

Çocuk tacizlerine kimyasal hadım

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. belki bir çözüm olur düşüncesi ile ülkemizde de uygulanmasını beklediğimiz ancak isveç'te bir üniversitenin denemeye başlayacağı ilaç. bu amaçla ilk olarak cinsel taciz potansiyeli bulunan 60 gönüllü kişi üzerinde çalışılacakmış.

   
 2. Türkiye'nin asla uygulamayacağı yöntemlerden biri. sonuç olarak Avrupa birliğine girmek istiyoruz, insan hakları diye bir sıkıntımız var. özgür bir ülke olduğumuz zaman gündeme gelir ama bizler için özgürlük zor gibi.

   
  (Bkz: özgür)
 3. Tacizcilerin kesinlikle itlaf edilmesi gerekir. Kuduz köpek gibi vurulması gerekir. Daha hafifini düşünmüyorum.

   
 4. çok mantıklı tuttum imzası da basarım

  ha bana kalsa sallandırmak daha mantıklı böyle pislikleri de..

   
 5. Kimyasal uygulama ile cinsel dürtülerin devre dışı bırakılarak insanların (!) edilgen hale getirilmesi, işin failleri tarafından ne kadar kabul görebilir ki?

  Ayrıca bu işleme maruz kalan/kalacak kişilerin hırçın hale gelerek toplum için daha büyük risk oluşturma potansiyeli de göz ardı edilemez.

  Uzatmaya hiç gerek yok.

  Kimyasal hadım yetersiz; 1984'te fiilen, 2004'te hukuken kaldırılan idam cezası hayat bulmalı bu manyaklar için.

   
 6. Çocuk tacizlerini önce sosyolojik,psikolojik ve dini acidan analiz edeceksiniz , maçaniz yiyorsa sebepleriyle yüzlesip tarihi reddiye yapacaksınız,sonra Hadim edersiniz,hadım işin en kolay kısmı ama çözüm degil

   
 7. en güzel ceza.

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.

 

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri veya çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Tamam