Türkiye'nin memur portalı

Oturum aç Oturum aç Üye ol Üye ol Parolamı unuttum Parolamı unuttum

cep telefonunu 10 sene kullanmak

paylaş araştır

1. telefonundan son derece memnun olan ve teknoloji ile çok ta fazla uğraşı olmayan kişinin yaptığı eylem.

2. maddi sıkıntı çeken, teknolojik olarak becerileri sınırlı olan ve elektronik aletlerle ilgilenmediğini düşündüğüm kişidir.

3. çevreyi düşünen, kendini bilen, insanlığın ve dünyanın sonunu getirecek olan aşırı ve gereksiz tüketime yönelik vahşi hazcı popüler kültür etkisinde olmayan, sadece gereksinimi olduğunda alışveriş yapan bilinçli insandır.

4. Apple degilse mümkün olmayan durum

5. Cep telefonunu sadece konuşup mesajlaşma amacıyla kullanan ve daha fazlasında gözü olmayayan kişinin davranışı. Genelde yaşlılara yönelik özelliklerden biridir.

6. kendi adıma iphone la beraber 6.yılımı doldurduğum ve hedefimi ortaya koyduğum eylem.-gülücük-

7. Samsungda active versiyonuyla mümkün olabilecek süre.

8. iphone 5s telefonumu 4 yıldır kullanıyorum artık donmalar kasmalar çoğaldı , 6s alıcam,akıllı telefon asla 10 yıl kullanılmaz

9. ister çok kaliteli bir telefonu isterse fonksiyonsuz bir telefonu kullanıyor olsun benim gözümde on numara insandır.

her yeni model çıktığında satın alan ya da bu hevesi taşıyan insanlardan daha zeki ve komplekssiz olduğuna eminim.

10. telefonunu nokia 5110 olarak kullanan kişinin başarısıdır.

yoksa telefona internet musallat olunca, o telefonun on yıl dayanması zordur. internet olunca sende bulmuşcuğa dönersin, yok orada yok burada gezmeler, programlar indirmeler. ondan sonra şenlik başlar. bu indirmeler tek başına gelmez, yanına bir kaç şeyde alır gelir. bundan sonra sen telefonu bırakmak istemesen de o seni bırakmak için elinden geleni yapar.

son model telefonların bu kadar uzun ömürlü olduğunu düşünmüyorum. kesin bir kullanım süresi vardır.

Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.