Türkiye'nin memur portalı

Oturum aç Oturum aç Üye ol Üye ol Parolamı unuttum Parolamı unuttum

çayın 2 lira olduğunu duyunca kahvehaneyi tarayan adam

paylaş araştır

1. kocaeli'nde arkadaşlarıyla gittiği kahvehanede istediği büyük çayın fiyatının 2 tele olduğunu öğrenince etrafını kurşun yağmuruna tutup bir kişinin de yaralanmasına sebep olan adam. sıktığı mermilerin fiyatını kendisine ayrı bir zamanda sormak lazım. zaten herkesin birer mafya birer kabadayı olduğu ülkemizden insan hayatının ne kadar ucuz olduğunu gözler önüne sermiştir maalesef.

2. Hakkını arayan adam, zaten asgari ücret alıyordur.

(Bkz: asgari ücret ile geçinmek)
  3. çay tiryakisi olduğunu her halinden belli eden adam. 2 tl kahvehane için pahalı olabilir evet ama lüks restoran ya da cafelerde küçücük bardaklarda 3.5 - 4 tl çay fiyatı olan yerler var. maazaallah oralara gitseydi herhalde el bombası falan atardı.

4. çaydan bahanelerle insan öldürmekten çekinmeyen insan türü. bu kadar saçma bir sebep olamaz, çay iki lira diye adam mı öldürülür, anlaşılması güç bir davranış. acaba kahveciyle bir husumeti mi var diye düşündüren haber.

kurşunları sıkan kişinin çocukluğuna inmek lazım. (tebessüm)

5. paranın değerinden haberdar olmayıp bedava verildiğini zannedip milletin canına kast eden adam.

6. canı adam öldürmek çekmiş demek ki dediğim, piskopatça davranış.

7. çaykur reklamına konu olabilecek olaydır. tiryakide son nokta olan olayda iyi ki biri ölmemiş diyorum.

8. Kurtlar vadisi türü dizileri çok izleyip mafyacilik oynamaya ozenen insan modeli.

9. çaykur reklamlarında oynaması gereken, çay tiryakiliği bambaşka boyutlarda olan adam.

neden büyük bardakta içtiğini çözemedim ama orada da kesin yanlış anlaşılma vardır, ince bellide içer bu kesin.

10. 2016 yılında gerçekleşmiş olay. o zaman iki lira ise şimdi çay kaç para acaba.. yeni fiyatı eminim bu değildir ve bu şahıs beş lirayı falan görünce ne yapacaktır. şimdiki fiyatlar kaç tane kahvehane taratır ya da adam öldürtür.

(Bkz: çay)
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.