1 2 3 4 5 6 7 8

Cahil kelimeler

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. ironisel nick almış yazar

   
 2. kimsenin aklına gelmeyecek şakaları ve takılma teknikleri ile aklınızı alır

   
 3. " bu ögeye zaten oy verdiniz " sistem mesajına sürekli muhatap olmamın müsebbibi " ögeler " yazan yazar.

   
 4. Burada (#18i8) afedersiniz diyerek ironi yaptığını düşünmek istediğim yazar.

  Aslında entrinin tamamı için geçerli bir iyi niyet barındırmak istiyorum.

  Şakaysa komik değil, ciddiyse trajikomik zira...

   
 5. Kesinlikle çoğaltılması gereken kıymetli yazar.

  Bende onun bana olan jestine karşılık ilk secimlerde hem akp ye, hem hdp ye, hem de hüdapar a oy verecegim.

   
 6. #18jo

  Sayıca çok olmaları temenni edilse de mühim olanın kemmiyet değil keyfiyet olduğunu ifade edeceğim entry. O bize yeter, tebessüm.

  Ki zaten

   
  (Bkz: benzemez kimse sana)
 7. İlk gördüğümde bir başkası sandıgım, sandıgım kişinin eline su bile dökemeyecegı, 35 defa da hesabı kapatıp 36. nick ile gelse neden kapattın ki diye soracagım , bana gözlerimi sevdiren ve fakat müzeyyen bir tutkudur dedirten nevi şahsına münhasır üye, gülfroşenin gül satıcısı oldugunu öğrenmeme sebep nick mütehassısı...

   
 8. otuzsekiz nolu (#18of) yoruma ithafen bir kaç söyleyecek sözü olan yazardır. yazar diyorum zira şuan fularını ve piposunu bir süreliğine şuan üzerinde olduğu sallanan sandalyenin sağ, ön ayağına bıraktı. şimdi efendim bilgi sahibi olmadan yorum sahibi olanlar bir kere bu yazarı anlamayacaklar kategorisindedir. zira yazarımız üreten bir adam kendileri. ortak bir zamanda ortak bir yerde karşılaştığı insanlara bildiği konular hakkında bilgi veriyor. böylelikle karşısındakinin aydınlanmasında pay sahibi oluyor. nickine bakıp negatif bir algıyla yaklaşmayın kendisine ve keyif almaya bakın onun yazdıklarından. zira ilerde türkiye toplumunun geleceğine pozitif yönde ivme kazandıracak biridir kendileri. o yüzden de nickine laf atmaktansa ona ince ince tütünler sarın, sodasına limon damlatın, kara helva kavurun ona. bunları yapın ki daha çok yazsın. evet kendisini okuyun efendim. ertesinde haklı olduğumu anlayacaksınız.

   
 9. kalemi güzel olan, kurallara dikkat eden, işini bilen, çaylakken bile sözlüğü sallamayı başaran ve yazar olarak kariyerine kaldığı yerden devam eden, sözlüğe katkı sağlamaya çalışan kalemi güçlü yazarlarımızdan biridir.

   
 10. #18r7

   
  (Bkz: Lord of the flies)
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.

 

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri veya çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Tamam