1 2 3 4 5 6 7 8

Büyüyünce ne olmak istersin

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. Çok güzel planlarım vardı. Evdeki hesap çarşıya uymadı..

  Ben en çok savaş pilotu olmak istemiştim.

  Ah F16 ah ... savaş uçağı kullansam ölmeden :)

   
 2. Ben küçükken astronot olmak isterdim.. Uzat merakım hala devam ediyor :)Arada uzayla ilgili şeyler izlerim. Gökyüzünü seyretmeyi de severim. Sanırım biraz meraklıyım .Bilinmeyen şeyleri araştirma merakim var:)

   
 3. genellikle çocuklara sorulan -biraz da sıkıcı olan- bir soru.

  - oğlum büyüyünce ne olacaksın ? sorusuna verilen yanıt çoğunlukla:

  - doktor veya öğretmen olacağım teyze. şeklinde olsa da çocuk, çevresinde tanıdığı yakınları, sevdiği komşusu, özellikle öykündüğü kişilerin mesleğine özen duyar. ve bu tercihler zaman içerisinde değiştikçe değişir.

  dipnot. minik bir gözlemimi paylaşmadan edemeyeceğim. kocası uzun yol şoförü olan bitişik komşumuza ne zaman oturmaya gitsek, minik utangaç oğlu, elinde ya bir tencere kapağı veyahut yuvarlak herhangi bir nesne ile çevremizde, 'drınnn drınnnn...dütt düüütt.' diye sesler çıkarıp döner durur. merak edip annesine sorduğumuzda öğrendik ki , çocuk -hayali- arabasını sürmekte imiş. oğlanın babasına öykündüğü söyledi. ona sorsanız şimdi, büyüyünce kesinlikle şoför olacağını söyler. :)

   
 4. büyümek istemiyordum bana sormadılar büyürken ne zaman büyüdüm onu da bilmiyorum

  zaman geçti acılar büyüdü büyüdü bir baktım bende büyümüşüm

  ve acı çekiyorum..

   
 5. Dünyanın en büyük botanik parkını kurayım.

   
 6. Büyüdük de ne oldu hiçç,küçükken uçak hostesi olmak isterdim,sonra psikolog olmak istedim,şimdilerde en karışık işler memuru oldum,hayaller hayatlar,üzgünüm.

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.

 

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri veya çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Tamam