1 2 3 4 5 6 7 8

Bugün kalan hayatımın ilk günü

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. Güne kalan hayatımızın ilk günü gibi başlayıp ,hayata yeni başlar gibi başlamak...Keşke yapabilsek bunu.Mesela şuan bugün kalan hayatımızın ilk günü olduğununu düşünüp ,tüm geçmişi,geçmişteki olumsuzlukları üzüntüleri geride bırakıp anın tadını çıkarıp,önümüze bakıp kurduğumuz hayalleri gerçekleştirmeye çalışsak...Elimizde olan imkanlarla yetinip ,yeni hayatımız için elimizden geleni yapsak..Bazen geçmişteki olumsuzluklara üzülüp ,gelecek endişesi taşırken farkında olmadan anın içindeki mutlulukları da kaçırıyoruz. Halbuki her saniye o kadar kıymetli ki ...Bir daha geçen zamanı geri getiremeyeceğiz. Neden olmasın. Yapabiliriz bence :)Hadi bugün güne kalan hayatımızın ilk günü olarak yeni umutlarla başlayalım:)

   
 2. tanım kısmını okumadım klasik kardelen ablamızın kendi hikayeleri hayat karmaşı ile harmanladığı bir şeydir kesin.

  okuyan biri bana da anlatsın :D

  evet başlığa döncek olursak her uyandığımız gün kalan ömrün ilk günüdür

  ha naparız aslında her zamanki gibi geçiyor :)

   
 3. sırtımızda paraşütler,

  sıramızı bekliyoruz,

  beklerken de bir iki laklak falan filan

  daha sonra yallah...

   
 4. belki bugün son gündür, nerden belli diyebileceğimiz söylem. Hayat bir gündür o da bugündür.

   
 5. Dün biten ömrümün son günü, bugün kalan ömrümün ilk günü, ikisinin bileşkesi toplam ömrümün günü. En iyisi gün hesabını boş verip, dün dünde kaldı cancağızım, bugün yeni şeyler söylemek lazım diyip, günümüzü güzel geçirmeye bakalım. Düne dair yapacak birşey yok çünkü, bari bugünü kurtaralım ve geleceği iyi planlayalım. Bunu yapmaya gücü olmayanlar için, başlıkta geçen, züğürt tesellisi sözüdür.

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.

 

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri veya çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Tamam