1 2 3 4 5 6 7 8

beşiktaş'ın ilk kez güçlü rakiple karşılaşması

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. 2 senedir katıldıkları şampiyonlar liginde büyük sayılan hiçbir takımla oynamayan beşiktaşın ilk kez kendisini gerçek anlamda test etme olanağı bulduğu olay.

   
 2. beşiktaşın tam olarak balyozu kafasına yiyeceği anlamına gelen durum.

   
 3. beşiktaş'ın elinde olmayan "rakip belirleme işlemi" için eleştirildiği sıradan olay.

  atıyorum basel çıksa;

  -ooo yine ballılar yeaa,basel takım mı yeaa.

  bayern çıkınca;

  -ooo işte şimdi görürler yea, yarım düzine gol yiyip gelirler yeaa.

  lan bu beşiktaş kurada kimi çekse hiç lafı edilmeyecekti acaba?

  adamlar çatır çatır oynadı,türk futbol tarihinin en iyi şampiyonlar ligi grup performansını gösterdi,gerisi tıraş. münih'ten 5 yiyip dönse bile bu gerçek değişmez. ne yani,kendi takımı dfgnmjhge adlı takım tarafından elenmiş biri olarak beşiktaş bayern'den fark yemiş olsa bunları denk mi sayacaksın? şu aşamadayken elense bile beşiktaş hem kendi adına, hem de ülkemiz adına prestij kazandıran bir performans sergiledi,adamlar kura çekilişinin en başında bizzat beşiktaş'ı tebrik etti lan daha ne olsun.

  not: gs

   
 4. Hayatında gördükleri en büyük takımlar olan vardar ve östedüttütttürrü takımlarına elenen küçük takımlarının taraftarlarının açtığı başlık.

   
  (Bkz: fener ağlama)
 5. hayatlarında gördükleri en büyük başarı şampiyonlar ligindi gruptan çıkmak olan ve uefada çeyrek final oynamayı başarı kabul eden zavallıların tokadı yiyip oturacaklarına işaret eden başlık.

   
 6. Daha kaç gün önce leipzig maçında şamarı suratına yiyip oturan ağlak sarışın trolun saldırı amacıyla kullandığı başlık.

   
 7. Beşiktaşlı arkadaşlara tavsiyede bulunacağım başlık.

  Şu ezik troll zeka yaşı tek hanede kalmış sarışın ile uğraşmayın. Elemen her beşiktaş başlığında mort oluyor yırtık dondan fırlar gibi bir başka konuda hiç o kadar rencide olan kendisi değil gibi pişkin pişkin konuşmaya devam ediyor. Yüz değil kese kağıdı sanki.

   
 8. allahın sonradan görmelerinin 1 kişi hariç toplandığı başlık. yıllarca futbol topunu görse karakola bomba niyetine götürecek tipte olan adamlar 2 senedir tff nin resmi takımı olarak başarı gösterince ortalığa fırlamış.

  fazla uçmayın, geldiğiniz yere geri gideceksiniz..az kaldı bekleyin hele.. küfretmeden konuşmayı beceremeyen,aciz,ezik,sonradan görmelere de öğreteceğiz her şeyi.

   
 9. Vardar sayesinde asıl yerini öğrenen sarışın ezik trollün kendini yırttığı başlık.

   
 10. "mesele büyük takımla karşılaşmak değil, mesele kendini küçük görmek." diye açıkladığım, eğer maça kadar kendimizi küçük görmeye devam edersek fena bir şekilde yenileceğimizi düşündüğüm ama! eğer bu saçma pskolojiden çıkıp, takım ruhuyla oynanırsa yenilsek dahi ezilmeden yenileceğimizi ve yenersek de söylendiği gibi basit bir takım olmadığımızı göstereceğimiz olay.

  not : taraftarı olduğum bir takım yok, sadece şunun bilincindeyim "şimdi beşiktaş demek türkiye demek".

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.

 

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri veya çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Tamam