1 2 3 4 5 6 7 8

Beşiktaş ile ilgili konuların fazlalığı

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. bir konu hakkında çok konuşuyor olmak o konunun bünyede saplantı haline gelmiş olduğunun göstergesidir. iyi ya da kötü anlamda ana tema sürekli aynı şey oluyor ise o konunun varlığı hayatınıza işlemiştir ve dolayısıyla en zayıf noktanızdır. Beşiktaş bizim her şeyimizdir. hayatımızdır, saplantımızdır, aşkımızdır. Görmeden konuşmadan duramayız. Yazar çizer, hayat boyu bu konuya saplanıp kalmaktan gurur duyarız. ancak tabi şimdi bir de diğerleri, bunun saplantı olmadığını düşünenler, kesinlikle kabul etmeyip inkar yoluna gidecekler vardır ki durum bunlar için pek fenadır. Farketmeden bağlanıp kalmışlardır aslında. O halde tanım;

  Başlıklar yetersizdir, daha da devam edilmesi gerekendir.

   
 2. beşiktaşlıların takımlarını çokça anmasından ötürü değil aksine rakip takımların çekememezlikleri neticesinde sürekli saldırmalarından dolayı gerçekleşen durum.

   
 3. beşiktaş'ın gereğinden fazla abartıldığının göstergesidir.(son iki yıldaki lig başarısını ve mevcut sezondaki avrupa başarısını takdir ediyorum.)

   
 4. geçici olan durumdur. kendi dönemleri geçip hakettikleri yer olan üçüncü ve daha aşağı sıralara geri gittiklerinde bu fazlalıklar da ortalıktan kalkacaktır.

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.

 

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri veya çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Tamam