1 2 3 4 5 6 7 8

beş yıl içinde dil öğrenmeye gerek kalmayacak

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. spoiler

  elon musk'ın iddiası. beyne yerleştirilecek çiple, istenilen dil yüklenip konuşulabilecekmiş.

   
 2. Keşge öyle bi şey olsa dediğim haberdir

   
 3. ışınlanarak bir şehirden diğer şehre gideceğimiz günlerin yavaş yavaş yaklaştığını anladığımız haber.

  sürekli teknoloji değişiyor ve gelişiyor ama bir şeyleri çabalayarak öğrenmenin tadını vermeyecektir. amaçsız, hazıra konan ya da parası ile bir yerlere gelen insanlar topluluğu oluşacaktır. sonuçta her bilginin bir bedeli oluyor teknoloji devrinde.

  uyumsuz diye bir film izlemiştim. herkesi bir kategoriye koymuşlardı ve herkes o birimin üyesiydi. izlemeyenler varsa tavsiye ederim.

   
  (Bkz: Teknoloji)(Bkz: Uyumsuz)(Bkz: film)
 4. yavaş yavaş artık insan gücünün azalıp teknolojik gücün tavan yaptığı, hemen hemen her koldaki insan gücünün makinelerle sağlanması çok ta garipsemeyeceğim iddia.

   
 5. insanı robotlaştırma hamlesi olan uygulamadır

  hoş zaten iyice robotlaştık, komutlara göre hareket eden birey doldu her taraf, düşünme yetisini geri plana atıp söyleneni yapmak daha kolay gelmeye başladı insanlara

   
 6. ya kardeşim madem böyle bir şey olacak ben niye yds diye deliriyorum, kaldırın şu zorunluluğu, takın çipimi. yeter valla yeter.

  tanım: bir an önce olsa da yds 70'den kurtulsak dediğim durum.

   
 7. Digital Dünyaya Geçişte Çip Teknolojisinin İyi Kısımları Gösterilerek İnsanların Çip Takmaya Yönlendirme Durumu. Aynısı Sağlık Konusunda da Böyle

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.

 

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri veya çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Tamam