1 2 3 4 5 6 7 8

beş yaşındaki çocuk atatürk'ten akıllı

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. spoiler

  çünkü 5 yaşındaki çocuğun bilgisayar kullanabiliyor olması, Atatürk ün ise bilgisayar bile kullanamıyor olması sebebiyle bir röportajda geçen vatandaş ifadesi.

   
  (Bkz: allah akıl fikir versin)
 2. iki kelimeyi bir araya getirmekten aciz olan insanın sokak röportajındaki söylemi. ben bu insanlara kızmıyorum,bu cahil insanlara böyle konuşmayı fırsat verenlere kızıyorum.

   
 3.  
  (Bkz: Beyin bedava)
 4.  
  (Bkz: kafan güzelmiş canım güle güle kullan)
 5. beş yaşındaki çocuğun o yetkilerle tek kişilik saltanatını kuracağını, cumhuriyet laiklik köylüye eğitim gibi işlerle uğraşacağına sefasını süreceğini, ülkenin tapusunu üstüne geçireceğini düşünürsek haklı bulduğum söylem.

   
 6. Cahillik zor zanaat dedirten durum.

   
 7. bi bitmedi dimi karın ağrınız dedirten konuşma

   
 8. bir atatürk düşmanlığı furyası almış başını gidiyor, diğerleri de bundan akıllı sayılmazlar. ülkenin düştüğü duruma sadece yazık demekle yetiniyorum, çok yazık.

   
 9. Yahu ne zamandan beri bilgisayar tablet telefon kullanmak zeka işareti oldu bunları küçük yaşta kullanan çocukların varlığı zekayı değil ihmal edilmişliği gösterir. Hele ki bunu Atatürk gibi deha ya bağlamak da sadece bilgisizliği gösterir

  Yazık dünya çapında bu denli saygı duyulan- atama- kendi kurtuluşunda bizzati rol oynadığı ülkesinin insanlarının söylediği sözlere

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.