Türkiye'nin memur portalı

Oturum aç Oturum aç Üye ol Üye ol Parolamı unuttum Parolamı unuttum

ben saçıma ayda 5.000 tl harcıyorum

paylaş araştır

1. star tv de yayınlandığı söylenen evleneceksen gel isimli evlilik programında bir bayanın gündeme oturmak için söylediğini düşündüğüm sözü.

koç sabancı holdinglerinden taliplerin de seni bekliyordu evlenmek için.

2. bu sözü söylediği anda harcadığı 5000 Tl kadar saçlarının parçapincik edilmesini hak ettiğini düşündüğüm, şımarık tavırlı boş kızın ettiği ağzına tokat vurmalık laftır.

(sinirli gülücük)

(Bkz: şımarıklık)
  3. aylık gelirini çok merak ettiğim gelin adayıdır. senin altında bmw, ev olarak da denize sıfır bir villa vardır. neyin kafasını yaşıyorsun da evlilik programında koca arıyorsun. sen bir ıslık çal, kapına sıra olurlar.

4. Gelin başı bile 1-2 bin arasında iken haftada bir nasıl bir "baş" yaptırdığını merak ettiğim muhtemelen sonradan görme ve sonsuza dek "aday" kalacak kızımızdır.

5. 2,5 milyar benim mazotuma yetmez diyen gelin adayının bir üst sürümüdür.

Teknolojinin de gelişmesiyle her bölümde sürekli güncellenerek yeni modeli çıkıyor bunların. Ancak beklenen tehlike ise şöyle söyleyecek yeni versiyonlar gençler:

(Bkz: 3 milyar avro verecekseniz hiç konuşmayalım)
  6. bir bayan için yüz liraya kadar olan kısmını kolaylıkla anlayabileceğim, ancak 4900 lirasının havaya atılan para hükmünde olmadığına hayatta ikna olmayacağım, gereksiz bir masraf kalemidir.

7. 6 ayda bir 25 tl harcayan biri olarak beni düşünmeye sevk eden sözdür.

94 model lada samara alırız ona.

8. görgüsüzüm ama bunu direkt söyleyemiyorum yada o kadar görgüsüzüm ki bunu kıla tüye harcadığım rakamlardan bile anlayın demenin değişik bir yolu olabilir. Lakin benim gibi konuya pek müdahil olmayan biri şunu da anlayabilir. saçım başım her ne ise o kadar berbat ki, ancak o kadar paraya düzeltiliyor...

9. ayda kaç bin dolar kazanıyormus ta bu kadar masraf ediyormuş okadar durumun var ise ne işin var evlilik programında dedirten konu başlığı 32 diş

10. evlenmekten ziyade kendilerine zengin eş bulmak için katılınan evlenme proğramları ve bunu pazarlayarak reyting yaratma olgusu.

Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.