1 2 3 4 5 6 7 8

ExpertE

Bu üye Yazar

Bu üyenin profil sayfasına git

26 entry hiç konu açmadı hiç puanı yok
04.12.2020 13:21 son işlem tarihi takip etme takip et

the circle

Netflix platformunda Amerika, Brezilya ve Fransa versiyonları olan bir reality show. Birbirini tanımadan sahte veya gerçek hesaplarla bir sosyal medya oyunu yaratılmış; muhabbetler puanlamalar, çevrim içi aktiviteler, elemeler değişik bir program olmuş.

04.12.2020 12:53
 1. Şarkıcı yaşar

  Gitar ve ses uyumunu kendinde toplayan 90-2000'ler müziğine de damga vuran; ufak yaşlardayken konsere ilk gittiğim sanatçılardan biri olan değerli bir müzisyendir. Daha çok görmek isteriz ama şu aralar pek gündemde değil.

  Gel Benimle, Kumralım, Aldanırım ilk 3'üm diyebilirim...

   
 2. soru çözmek

  Konu çalışmak ile arasında kaldığımda hep arkada bıraktığımdır. Ama nedense soru bankaları bitiren nice arkadaşlarım genelde tüm konuları bitirmekten soru çözmeye vakit bulamayan benim arkamda hemen her sınavda nal toplamışlardır.

  Bazı özellikli (soru türlerinin mutlaka bilinmesi gereken) formattaki sınavlar ile matematiksel konudaki sınavlar haricinde vaktiniz varsa soru bankası değil konu hakkındaki güncel bilgileri derleyen kitapları bitiriniz.

   
 3. panço

  Kilolu hanımların tercih etmemesi gerektiği, aksi durumda battaniyeye sarılmış kitle gibi göründükleri rahat bir koruyucu kadın kıyafeti.

  Desen, renk uyumu ve zarif olanları ciddi bir hava katar. Ayrıca bu isimde bir çocuk giyim markası da vardır ki muadillerinden az tuzlu olsa da kalitesi belirgin güzel ürünler çıkarırlar.

   
 4. kısıtlamalar sayesinde pandemiden kurtulacağımızı sanan insan

  Zamanında 2-4 hafta tam kapanmanın şuan yarım yamalak kapanıp açılmalarla allak bullak olan durumdan çok daha iyi olduğunu isabetli şekilde düşünen rasyonel insandır. Ama sanırım artık çok geç...

   
 5. kahve kokusu

  Benim için çaydan önce gelen bir içecek olduğu ve buna çoğu insanın şaşırdığı için bu kokuya hayranlığımın da algılanmasını beklemeyeceğim.

  Enfeslik, huzur, kendine gelme, hayattan keyif alma bileşkesidir.

  Müptelası iseniz türlerini, ülkesel kombinasyonlarını vs mutlaka deneyin veya barista bir arkadaş edinin :)