1 2 3 4 5 6 7 8

balkonda çiçek yetiştirmek

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. Naif insan hobisi

   
 2. yaptığım eylem.

  yoncalarım vardı ve çok güzelde çiçek açtılar yaz boyunca. şimdi ise küle döndü ama yazın tekrardan uyanacak, onun için köşeye uyumaya bıraktım. aloveram vardı ve üşüdüğünü anlayınca içeriye aldım. arkadaşa hediye edeceğim, bir fırsatını bulursam.

   
 3. ya çiçek birisinin kafasına düşerse... bir fırtına çıkınca ne olacak. zordur risktir. balkonu bahçeye çevireceğim diye uğraştığınıza değmez.

   
 4. büyük bahçenizin küçük dekorasyonudur.

  Önemli olan kolay yetişebilen renkli çiçekleri seçebilmek mesela Petunya. Petunyalar, bahçe işlerini sevenlerin en favori çiçeklerinden biridir. ha bu arada Sardunyayı da es geçemem tabii. Balkonda yetiştirmek için harika bir çiçek. dahası da var şimdilik aklıma gelenler bunlar.

   
 5. Kaktüs yetiştirmek de nahiflik mi diye düşündüğüm durum:)

   
 6. beceremediğim durum

  balkonda köşe bucak gezdirdim nereyi severler diye suyunu bakımını eksik etmedim, sevdim kokladım ama yine soldular(üzgün surat ifadesi)

   
 7. benim de beceremediğim durumdur. ya güneşin altına koyup yakıyoruz susuz kalıp soluyorlar ya da gölgeye koyup su veriyoruz tam tersi oluyor anlamadım.

   
 8. Balkonda çınar yetiştirilmesini beklemiyordunuz dimi diye sormak istediğim durumdur. Herhalde yaanee çiçek yetiştirecekti bu insancıklar

   
 9. Bitki beslemeyi sevip bahçesi olmayanların mecburen uyguladığı yetiştirme modeli.

  Bu bahar gaza gelip terasımın bir kısmını ayırarak yaptığım ve belki de biraz abarttığım hobi.

  ama değer...

  https://hizliresim.com/f5SXb4

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.