Türkiye'nin memur portalı

Oturum aç Oturum aç Üye ol Üye ol Parolamı unuttum Parolamı unuttum

aynı telefonu 7 yıl kullanan kişi

paylaş araştır

1. teknoloji hastalığına kapılmamış kişidir

bazılar birkaç ayda bir değişir

yenisi çıktı bunu alalımi, aaa onunda bir üstü çıktı hadi onu alalım

peki ne yapırsun o en üst modelle, resim çekiyorum mesaj çekiyorum arıyorum

başka ne var bişey yok ama üst model

şekilcilikten vazgeçsek biraz kendimize geleceğiz ama komplekslerimiz var malesef olmuyor

2. Asla bir 'ben' olamayacak kişidir. Tamamiyle benimle alakalıdır.teknoloji merakından değil bir şekilde bir bakıyorum yeniisi alınıvermiş.

3. Darısı başıma dediğim konudur

Telefonların takla atarak uçması benim suçum mu ya (Gülücük)

4. rekoru görüp arttırdığım ve 8 yılla bir üst seviyeye atladığım durum.daha da devam ederdi de,halı saha dönüşü cebimden düştü simi gitti,bi daha da iflah olmadı. gitti güzelim iphone 4 -gülücük- şaka maka iyiydi yani.

5. büyük bir başarıya imza atan kişidir.

telefonların sürekli modelleri değişiyor ve insanlar aaa bu özellikte gelmiş, hemen alayım diye sıraya giriyor. onlarca para döküp, belki bir yıl zor kullanıyorlar. bu kadar para vermeye de ne gerek var, anlamış değilim. sadece bir özellik ekliyorlar ve yeni model oluyor.

ben şuan ki telefonumu gittiği yere kadar kullanmayı düşünüyorum. ha yedi yıl gider mi, o zamana neler olur bilemiyorum.

(Bkz: akıllı telefon çılgınlığı)
  6. dört yıl daha dişimi sıkmam gerektiğini anladığım konu.

sanırım japonlar bu konuda çok hassas, telefonları haşat edene kadar değiştirmiyorlarmış. tutumluluk mu, ceplerindeki akrep mi bu duruma sebep, çözemedim.

7. bu kişi benim dediğim konu

evet evet tam 7 yıl oldu aynı telefonu kullanıyorum ve değiştirmemek için de savaş veriyoruz kendisiyle:)

8. pek mümkün olmayan bir durumdur.

en uzun süreli telefonum 5 yıl oldu ki bu akıllı telefonlarda üç kere suya girdi iki kere camı kırıldı bir kere batarya değişti 5 yıl ile kurtardım ama 7 yılı görmediler maalesef

9. Imrendigim kisidir.

Hicbir telefonu 4 seneden fazla kullanamadigim icin bunu nasil basardin diye sormak gerekir sanirim.

10. takoz görevini gören telefondur

Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.