1 2 3 4 5 6 7 8

as monaco

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. fenerbahçe'nin bu sezon şampiyonlar ligi 3. öne eleme turunda eşleştiği fransa ligue 1 ekibi. kurada çekilebilecek en zor takım olsa bile ben fenerbahçe'nin de turu geçebilecek güçte olduğunu düşünüyorum.

  o kadar kolay takımın arasından seçilmesi de vay as monaco dedirtmiştir bizlere.

   
 2. Fenerbahçe'mizin her zamanki kura şansıyla çektiği en güçlü takımdır.

  UEFA'nın bize verdiği ceza hala bitmemiş belli.bu sene de rota belli, Avrupa ligi gruplarından çıkıp elenme, lig ikinciliği.

   
 3. türkiye'deki olayları bahane ederek istanbul'da oynanması gereken fenerbahçe maçını tarafsız sahada oynamak istedikleri yönünde haberler dolaşan fransız takım. bu konuda nispeten haklı olduklarını düşünsek de sanki kendi ülkeleri çok mu güvenli sorusunu da sormamız icap ediyor. daha bir kaç gün önce nice'de gerçekleşen olayları biliyoruz. eğer türkiye'ye gelmeme gibi bir durum gerçekleşirse fenerbahçe'de aynı şekilde ikinci maçın tarafsız sahada oynanması için gereken tüm girişimleri yapmalıdır.

  ben beni bildim bileli hep bu tür meseleleri yabancı ekipler sıkıntı yapıyor. bizim takımlar maç neredeyse gidip topunu oynarken bunlar türkiye'ye gelmemek için sürekli bir bahane uyduruyorlar.

   
 4. oynadığı son hazırlık maçında zenite 3-1 yenilen fransız takımı. oynadıkları 7 hazırlık maçında toplam 15 gol yemişler. biz kötüyüz ama karşımızdaki rakip te iyi değil.

   
 5. gözümüzde büyüttüğümüz kadar olmadığını gördüğümüz ve dikkatli bir oyun oynamamız halinde rahatlıkla eleyebileceğimiz fransız takımı.

   
 6. bugün kendi sahasında fenerbahçe'Yi 2-1'in rövanşında 3-1 mağlup ederek şampiyonlar ligi ön elemesinde turu geçen takım.

  fenerbahçe'de bana göre skrtel ve emenike gerçekten canını dişine takarak mücadele ediyordu. diğerlerinde öyle bir ciddiyet sezmedim. sanki hazırlık maçındalar.

   
 7. Fenerbahçe ile oynadığı iki maçta da kötü oynayan futbol takımı.

  herkese çay söylemişler maçtan sonra, vitor'a ise oralet.

   
 8. fetöcü hainlerin yüzünden hala daha 3 temmuzun acısını çektiğimiz, iki maçta da göz göre göre aleni olarak kasıtlı bir şekilde kayırılan ve bariz bir şekilde hakem destekleriyle tur atlayan takım.

   
 9. fenerbahçe'yi tokatlayan fransız takımı.

  baba kovun bu teknik direktörü beş kuruşa yaramıyor .

   
 10. şampiyonlar ligi play-off turu elemesinde ispanyol villarrealle eşleşen ve muhtemelen bir önceki turdaki kadar abartı derecede hakem desteği görmeyeceği için şampiyonlar ligine kalamayacak olan fransız ekibi.

  inşallah avrupa liginde yeniden eşleşiriz.

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.