1 2 3 4 5 6 7 8

altın

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. gramı 279 lira olan yatırım aracı.

  bir bakayım dedim, bakmaz olaydım. Sürekli fiyatlar değişiyor. bir çıkıyor bir iniyor demek isterdim ama sürekli çıkışta, yarım saattir indiğini görmedim. Yalnız bunları takip etmek adamı hasta eder, sinirlerim bozuldu. dolar efendi de sürekli çıkışta. birbirlerini takip etmeye bayılıyorlar resmen.

   
  (Bkz: dolar)
 2. düşüyor gönlümün efendisi. (gülücük)

   
 3. Bitmeyen çile.

   
 4. aşılama haberlerinin son dönemde hızla artış göstermesi sonucunda değeri düsen maden. mutasyon durumu ivmeyi yine yukarıya taşıyacaktır bir süre lakin sonra değer kaybı devam edecektir.

   
 5. savaş anında güvenilir limandır

   
  (Bkz: Rusya-Ukrayna Savaş meselesi)
 6. an itibariyle gulu gulu dansı yapan yatırım aracı.

  aslında putin bas bas bağırıyordu ya neyse. ALTIN ALIN DEMİYORDU TABİ Kİ Ama saldıracağım diyordu. ukrayna da geri vitese takmadı sanki avrupa koruyacakmış gibi.

  Altın zamanla 1000 ni tekrar göreceğini düşünüyordum ama savaşla değil tabi. Evet savaş körüklendikçe altın da körüklenir

  taa ki ne zamana kadar

  ne zaman diplomasi atağı olursa o zaman

  yatırım tavsiyesi değildir ha bana inanmayın ben size inanmıyorum zati.

   
 7. Rusya'nın Ukrayna' ya saldırması sonucunda dört nala koşan yatırım aracı.

  Altını olanlar yaşamış olsa bile, bize bu atılım, zam olarak geri dönüş yapacak. NATO ve AB Ukrayna 'nin yanında olduğunu söylediler ama altın yine de bu söylemlere kulak asmadı. Çünkü altın putin'in yanında olacağa benziyor.

   
 8. ortalama kabaca bir hesap yapılmış ve insanlık tarihi boyunca topraktan çıkarılmış ve madene dönüşmüş altın miktarının toplam 200.000 ( ikiyüzbin ) ton olduğu tahmin edilmiş.

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.

 

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri veya çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Tamam