1 2 3 4 5 6 7 8

altın

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. İnsanlarımızın sıklıkla yatırım aracı olarak gördükleri maden. özellikle çeyreği; günler için, düğünler ya da farklı kutlamalar için sıklıkla hediye edilmektedir.

   
 2. 24 aralık tan bu yana ilk kez 1279 lara tekrar dönen ve bu dönüşü abd tarım dışı istihdam verisindeki bağlanan yatırım enstrümanı namı diğer sarı kızdır..

   
 3. şu günlerde Amerika nın faiz artırım söylemini sıklaştırmasının ardından büyük baskı altına giren ve 1157 dolarlarda gezen ons fiyatıyla ülkemizde usd kurunun yüksekliğiyle yine de gram fiyatı 98 lerde dolaşan maden.

   
 4. Aldığımda kara uğrayarak sattığım bir zaman dilimin hatırlamadığım değerli maden. En iyi şekli bankalarda altın hesabı açtırmak şeklinde yatırım yapmak olarak karar verdiğim bankaların kiralık kasalarından o andan kurtulduğum insanların yatırım araçlarının başında gelen bir enstrüman

   
 5. bu gün 1149 dolar ile 1163 dolar arasında zikzaklar çizen bir grafiğe sahip olan, Amerika da n güçlü bir veri ya da açıklama gelmediği için nispeten hareketsiz bir gün geçiren emtiadır.

   
 6. bu gün ons bazında 1143 ile 1156 dolar arasında gidip gelen, Amerikan verisinin olumsuz gelmesine rağmen 1143 altına gevşemeyen, sağlam duruşunu devam ettirmesinin yanında günlerdir 1160 doları geçemeyen maden.

   
 7. yaklaşık 15 gündür ons bazında 1190 usd nin altında ayı piyasasına giren ve yatırımcı usandıran, bugünkü veri akışıyla birlikte 1187 doları test eden ve 1180 lere yerleşen, gram / tl bazında 98 / gr civarında dolaşan maden.

   
 8. kızını, oğlunun evlendirecek kişileri çok zora sokan, büyük borçların altında ezilmesine sebep olacak, birikim yapmak isteyenlerin bile artık vitrinine bakıp, iç geçirdiği değerli maden.

   
 9. Ülkemizin ihracatında bir türlü istikrarla yer almayan ve son ayda da açıklanan rakamlara göre yüzde 33 ihracatı azalan doların yaklaşık on gündür ateşinin sönmesiyle 1200 dolar fiyatlarını yeniden gören yatırım aracı..

   
 10. en değerli ve ne yapacağı belli olmayan kaprisli sarışın.

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.