1 2 3 4 5 6 7 8

altımda range rover var emniyet kemeri takmam gereksiz

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. instagram fenomeni olduğu söylenen Aybike yazar isimli şahsın "önce allaha sonra şoförlüğüme güveniyorum.altımda broadway değil range Rover var her tarafı hava yastığı.emniyet kemeri beni bunaltıyor polis çevirirse neyse cezası öderim şeklinde yaptığı açıklama.

   
 2. arabasına güvenerek azraile meydan okuyan kişinin beyanı.

  insanlar ellerinde paraları olunca her şeyin üstesinden geleceklerini düşünüyorlar. bedeli neyse öderiz ve yolumuza devam ederiz, diyorlar.

  önce Allah'a güveniyorum diye beyan eden kişiye rabbimiz diyor ki, siz önleminizi alın, ondan sonra benden bir hayır bekleyin diyor. sen gerekli önlemleri alma ve dört tarafı hava yastığı olan aracına güven.

  bu kişiye şunu sormak lazım, "hep senin aracından düşük olan araçlar mı kaza yapıyor ve onların sürücüleri mi vefat ediyor". net bir cevap verecek mi çok merak ettim doğrusu.

  tamam senin aracında kırk tane hava yastığı var ama karşı tarafın aracındaki insanları ne koruyacak ve sen birilerinin ölümüne sebebiyet verirken lüks aracınla, vicdanın ne durumda olacak.

  para insanları ne kadar kendini bilmez bir şekilde konuşturuyor ya, para olmasa daha mı iyiydi acaba, diye düşündürüyor. ha olmasa ne olacaktı ki, başka materyallar bulurduk.

   
  (Bkz: materyal)(Bkz: tevekkül)(Bkz: para babası)
 3. parasıyla hava atan,insanları küçümseyerek popüler olma çabası içinde olan aciz kişinin sesini duyurma çabası söylemi.

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.