1 2 3 4 5 6 7 8

Almanya'nın Koronavirüs İçin Bağış Kampanyası Düzenlemesi

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. Almanya'da bir milyon evsiz var. Alman hükümeti Covid-19 nedeniyle "evde kalın" kampanyası başlattı. 350 evsizi eski bir binaya yerleştirdi. Geriye sokakta, bir milyon evsiz kaldı. Sokakta kalan bu evsizler için ise bağış kampanyaları başlatıldı.

  https://www.hrw.org/news/2020/03/26/how-can-germans-stay-home-if-they-are-homeless

  Akıllarda yer alan soru, Merkel'in yağlı urgana boynunu geçirmek suretiyle intihar edip etmeyeceği.

   
 2. sadece almanyanın değil,italya ,ispanya nın da düzenlediği,koronavirüs yardımları.rusyada 1 milyon ruble üstü hesaplardan yüzde 13 lük vergi kesecekmiş.

  bizim muhalefet heykel yapımı için,fenerbahce için yardım eder,darbelerle,gezi olaylarıyla zarar eden devlete tek kuruşluk faydası olmaz,halkçı geçinir,konser için trilyon harcayan,herşeye zam yapan başkanı,2 trilyonluk faturasını devlete ödeten vekili bir kitaba 2500 lira isteyen yazarı destekler.çünkü onlar onlardandır.

  iş küba olunca alkışlar,iş türkiye olunca aşağılar.

  iş devletin imkanlarını sömürmeye geldi mi en başta yer alır,gözü doymaz.

   
 3. alman hükümetinin yaptigi bir kampanya degildir. Merkel iban paylasmamis ve dilenmemistir. linkte dahi haber farklidir, almanya da yapilan bagislari özel vakiflar ve rtl tv yönetmektedir. devlet dilencilik yapmamaktadir

   
 4. ateistlerin, 1 milyon alman evsiz sokakta çaresiz ölümü beklerken, Merkel'i savundukları başlıktır. Ne bileyim, Bu kadar da vicdan eksikliği...

   
 5. Link okumadan paylasilan haberdir. Klasik biatçi trol kafası

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.