1 2 3 4 5 6 7 8

adana şehir hastanesinde sıra gecesi düzenlenmesi

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. gündüz saatlerinde baya baya ekip getirilerek yapılan rezalettir.

   
 2. Adana Şehir Hastanesinde adı üstünde, gece yapılması gerekirken teknik hata nedeniyle gündüz yapıldığı için örfi olarak yapılmamış sayılması gereken etkinlik.

   
 3. özetleyeyim; dünyada bu tür büyük fabrika ve kurumların yemekhane işlerini yemek şirketleri alıyor. yılın belli dönemlerinde çalışanlar yemekhaneye indiklerinde motivasyon amaçlı çiğköfte günü, salata bar, sevgililer günü, ispanyol günü gibi şeylerle karşılaşıyor. Anlaşılan bizimkilerde bir benzerini yapmak istemiş. büyütmeyin canım diyeceğim ama keşke istemeseymiş. doktor hemşire moral motivasyonu önemli, katılıyorum lakin hasta ve hasta yakınlarının ki ne? onların ki moral motivasyon değil mi, başka bir şey mi mesela?

  "ama yemekhanede sadece personel var, hasta yakını yok. ayrıca morgdan ve yoğun bakımdan uzak izole bir alan" diyenlere bir şey demiyor davul ve zurna ile tanışmamış olmalarına veriyorum.

  tanım; başhekim ve hastane müdürünün haberi varsa vahim; yoksa daha vahim olan bir Adana klasiği.

   
 4. Adana valiliği tarafından sorusturma baslatilan olay.

   
 5. Çok doğal ''Adanalıyık Allahın adamıyık'' diye bir Ata sözü vardı yıllarca saçma sapan senaryosuyla izlettilerdi hani

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.

 

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri veya çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Tamam