Türkiye'nin memur portalı

Oturum aç Oturum aç Üye ol Üye ol Parolamı unuttum Parolamı unuttum

5 ayda 250 kitap okuyan çocuk

paylaş araştır

1. Her yerde karşımıza çıkan haber.

İlla bi cılkını çıkaracaz.

Tamam çocuk akıllı zeki kitap okumayı seviyor. Şimdi bu çocuk medya maymununa çevrilecek yazık..

2. yelekli çocuk.

3. ayda 50, günde 1,8 kitap okuyan çocuktur. medya tarafından şişirilmiş adı atakan olan bir çocuk. 10 yaşında bir çocuk bir günde 1,8 kitap okumaya mı vakit ayıracak, okuluna mı, ödevlerine mi? ailesine mi, uykusuna mı ? hiç inandırıcı gelmeyen bir eylemdir. zaten gündem hızlıca değiştiğinden birkaç gün içinde unutulur.

4. tek dünya devleti" tezini savunmaya YÖNELTİLMİŞ ! bir çocuktur.

5. adı atakan'dır. doçent profesör doktor filozoftur.Bayılıyorum ya bizim ülkeye.Hemen haber yapmışlar.Bir de utanmadan filozof yazmışlar.Tabiki çocuğun kitap okuması harika bir şey.Ama "filozof " kelimesini okuduğu felsefi kitaplardaki cümleri ekranda söyleyen bir çocuğa kullanmak gerçekten komik.Ayrıca tekrar ediyorum çocuğun o yaşta o kitapları okuması,bu şekilde cümleler kurması kötü bir şey değil.Saçma olan kısım bu kadar büyütülmesi.Ne kadar kötü durumdayız ki çocuğun kendi yaşına uygun olmayan kitapları okuyup,o kitapta öğrendiklerini bize aktarması ülke gündemine oturuyor.İnşallah vatana hayırlı insan olur.Okuduğunuz için teşekkür ederim.İyi günler diliyorum.

Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.