Türkiye'nin memur portalı

Oturum aç Oturum aç Üye ol Üye ol Parolamı unuttum Parolamı unuttum

380 bin çocuğu hemen vatandaş yapalım

paylaş araştır

1. içişleri bakanı Süleyman soylunun, ülkemizde doğan 380 bin Suriyeli çocuğa ilişkin ifadesi.

"allah izin verse de, meclis de yardımcı olsa, keşke bu 380 bin çocuğu doğar doğmaz türkiye cumhuriyeti vatandaşı yapsak."

bir referandum da buna yapsak ?

2. 380 bin çocuğun yüzlerce yıl sonraya yapılabilecek en büyük kardeşlik yatırımı olduğunu düşünen içişleri bakanı süleyman soylu'nun sözleri.

3. ülkemizde bu kadar aç,yoksul insan varken devlete zerre katkısı olmayan bu insanları temelli mi alalım dedirten ifade.

4. süleyman soylu'nun isteği.

bunun için referandum yapılınca herşey tatlıya mı bağlanacak. ne sanıyorlar, herkes alınsın mı diyecek. cesaretiniz varsa referandum yapın, bakalım "evet" çıkacak mı? ya da oldu bittiye getirip, meclisten çıkarırsınız.

kendi adıma ısınamadım bu insanlara, her hareketleri itici geliyor. bazen resmen düşman gibi gördüğüm oluyor. yalnız ben bunları düşünürken, onlarda farklı değiller. aslında birbirini istemeyen insanlar topluluğu var. kardeş mardeş olmadık, olamadık. nedeni de nedir bilmiyorum ama olmuyor, ne yapsak olmadı. bu gerçeği gözardı ediyorlar maalesef.

5. yetmez hepsine vatandaşlık verelim olsun bitsin dediğim haber başlığı.

6. ümmetin ümmete karşı çıkmasına sebep söylem.

Ben bunlara pabucumun ümmeti diyince kızarlar.

7. Geleceğin başkanı olarak gördüğüm bakanın haklı isteği.Bakıyoruz bakmaya da devam edeceğiz en azından nüfusa katkıları olsun.

Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.