Türkiye'nin memur portalı

Oturum aç Oturum aç Üye ol Üye ol Parolamı unuttum Parolamı unuttum

30 aralık 2015 istanbul kar yağışı

paylaş araştır

1. Bakırköy civarına yağmakta olan kardır. Meteoroloji bu kadar uyardı, insanlar herhalde önemser diye düşündüğüm kardır.

2. sadece istanbulluları ilgilendirdiğini düşündüğüm kar yağışı. zira yurdun bir çok yerinde bugün ve yarın yoğun kar yağışının olacağı söylenmektedir.

1 hafta öncesinden uzmanlar uyarmıştı gerekli önlemleri alın diye. kazasız belasız olsun inşallah.

3. 30 aralıkta sivas'a kar yağması kadar olağan durumdur. hayır anormal olan ne anlayamadım. aralık ayındayız ve kar yağıyor.. yağmasın mı?

ya da istanbul'a kar yağmasının anormal olan tarafı ne?

şu anda kendimi tam bir gerizekalı gibi hissetmiş olmanın ruhsal çöküntüsüyle olayı analiz etmeye çalışıyorum ama bi numara göremedim.

biri bana açıklasın bişey yapsın çok zor durumdayım.

4. nüfus ve yerleşim bakımından önemli olan bir ilin diğer iller tarafından yadırgandığı kar eylemine özel hazırlıklar yapılarak girmesi ve tadının olmasından çok tatsızlığı nedeniyle endişe ile karşılaşılan durum

an itibarı ile tetikteyiz ya yollar tıkanır da eve gidemezsek ya donarsak ya. yaaa

Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.