Türkiye'nin memur portalı

Oturum aç Oturum aç Üye ol Üye ol Parolamı unuttum Parolamı unuttum

3 idiots

paylaş araştır

1. Yaşama farklı boyutlardan bakabilmeyi,alışılmış kalıpların dışına çıkabilmeyi çok iyi işlemiş etkileyici bir film.

2. hayatımda izlediğim ilk amir khan filmi.. sonrasında "ben bu amir khan filmlerini daha önce niçin izlememişim" dediğim, sonrasında adamın tüm filmlerini izlediğim, içinde komedinin kralını barındıran, komedi, heyecan, umut ve duygusallığın tavan yaptığı süper ötesi bi film.. "al ez vellllllll"

3. eğitimcilerin izlemesi gereken filmlerden biri.

(Bkz: öğretmenlerin mutlaka izlemesi gereken filmler)
  4. izlemeyi istediğim filmlerden biri.

5. fazlaca abartılan, çerezlik olarak nitelendirilebilecek film.

6. 3 aptal. Hindistan filmidir diye önyargılı olmayın. bu filmi anlamak için izlemeniz lazım puanım: 10/10

+ Bu nedir?

- Bir Yuva, efendim.

+ Neyin yuvası

- Bir guguk kuşunun yuvası, efendim.

+ Yanlış, Guguk kuşları asla kendi yuvalarını yapmaz. Yumurtalarını başka yuvalara bırakır. Peki yumurtadan çıktığında ne yapar, bu yavrular. Diğer yumurtaları yuvadan atarlar. Yarışma biter. Hayata cinayetle başlarlar. Doğanın kanunu. Yarış ya da öl. Siz de guguk kuşları gibisiniz. Bunlar da ICE'ye girebilmek için yuvadan attığınız yumurtalar.

7. Hindistan filmleri içersinde tüm dünyada en çok ses getiren, eğitim ve hayata da pek çok gizli mesaj barındıran 2009 yapımı hasılat rekortmeni yapım.

8. amir khan filmleri farklıdır. bakış açınızı genişletip komedi ve dramayı perçinlemiş bir tarzı vardır.

diğer filmlerini de tavsiye ederim. Özellikle pk coğrafyanın bir kader olduğunu ve inancımızın özünü aktarmayı başarmış bir film olarak favorimdir.

Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.