1 2 3 4 5 6 7 8

29.01.2017 kayserispor vs fenerbahçe maçı

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. saat 19.00 da başlayacak ve fener düşmanı Beşiktaşlı mete kalkavan gibi eyyamcının yöneteceği maç.

   
 2. fenerbahçemizin 14 kişilik rakibi karşısında zorlanarak puan kaybı yaşayabileceği maç. beşiktaşın çocuğu metenin ilk fırsatta kayseriye penaltı ya da fenerli bir oyuncuya kırmızı kart göstereceği kesin.

   
 3. evet doğrudur, fenerbahçenin beşiktaş'ın çocuğu eyyamcı mete kalkavanın yönettiği ve 14 kişilik rakibi karşısında 4 gol yiyerek hezimete uğradığı maç. hem de öyle algıya konu olan kayseriye penaltı ya da fenerli bir oyuncuya kırmızı kart göstermeden..

   
 4. sarıların ağlayacak bir bahane daha bulacağı maçtır.

  hakem maçı 90+100 oynatmadı olabilir mesela.

   
 5. Kayserinin göstere göstere yendiği maçtır. Hic öyle hakem eyyam muhabbeti başlamasın, hangi golü hakem atti geçin bu işleri...

   
 6. sezon başından her türlü hırsızlık yaparak rakiplerinin puanlarını gaspeden şerefli üçüncü takım taraftarlarının pek keyiflendiği maç.

  fener kötü oynamış, maçı izlememiştim sonradan özetlere baktım. bunca yıldır hakem de hakem diye ağlayanın kim olduğu belli. son iki yıldır nasıl devlet eliyle bir takım şampiyon yapılır bunun cevabı da açıkça ortada. futbol futbol olmaktan çıktığı kendi fetöcü yönetici ve hakemlerinizle iyi şampiyonluklar size.

  sonra da gidip avrupada 6-8 yiyip geliyorsunuz hakem sizin olmayınca.

   
 7. Kayserispor'un yıllardır atmadığı kadar gol attığı maçtır. Bu maçtan bir de yıldız çıkmıştır.

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.