Türkiye'nin memur portalı

Oturum aç Oturum aç Üye ol Üye ol Parolamı unuttum Parolamı unuttum

27.12.2020 turistin polise saldırması

paylaş araştır

1. İstanbul taksimde maske takmadığı için uyarılan ve ceza kesilen turistin zorbalık yaparak denetim yapan polis ekibindeki bir polisimize saldırması olayı.

2. sınırdışı edilmesi gereken turist.

bu aymazlığına rağmen hala tatilini yapıyordur. biz ise ülke olarak bize yapılanları kendi aramızda şikayet ile geçiriyoruz. nasıl davranmamızı bilmiyoruz, hemen kapı önüne koyacaksın ve bir daha bu ülkeye kesinlikle giremeyeceklerin arasında olması gerekiyor ama bizler mevlana gibi olduğumuz için. bize vurana diğer yanağımızı uzatırız.

3. bunu almanyada sıkıysa yap hadi dediğim olay

anında sınırdışı ediyorlar hiç gözünün yaşına bakmıyorlar. yok döviz getiriyor yok hoşgörü falan filan..

nasıl ki bunu kendi vatandaşın yaptığında bir ceza alıyorsa bu kişiyide sınır dışı hemen etmelisiniz

hem gelmiş burada rahat rahat geziyor biz dışarı çıkamıyorken hem de artislik yapıyor ba ba ba

4. bu turist yerine bir turk vatandası yapsaydı ne olurdu acaba?cok merak ettıgım bır soru...

5. onun bırakacağı 3-5 euroya da dolara da zerre ihtiyacımızın olmadığı ve anında sınır dışı edilmesi gereken haddini bilmez şahsın olayıdır.polisimiz yine sabırlı bile davranmış.siz gidin bakalım bir yurt dışında türklere nasıl davranılıyor görün.. hele böyle kabadayılık yapmaya kalkın başınıza neler geliyor.

Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.