Türkiye'nin memur portalı

Oturum aç Oturum aç Üye ol Üye ol Parolamı unuttum Parolamı unuttum

27.02.2020 idlib'te 9 askerimizin şehit olması

paylaş araştır

1. spoiler

gece saatlerinde idlib'te rejim unsurları tarafından yapılan hava saldırısı sonucu 9 askerimizin şehit olması durumu. Allahım askerimizin güvenlik güçlerimizin yardımcısı olsun. mekanı cennet olsun kahramanlarımızın, ailelerine sabırlar versin inşallah.

2. maalesef hava saldırısı sonucu şehit sayımızın 22 ye yükseldiği alçak saldırı.

3. ülkeyi yasa boğan şehit haberleri.

an itibariyle 33 şehidimiz var..

4. Kelimelerin anlamını yitirdiği şehit haberi.

diyecek binlerce kelimeler varken binlercesinin de dili lal olmuş. öyle bir ruh halindeyiz ki, canımız çok büyük yandı. gökyüzü bile kapkaranlık sanki yas tutuyor bizimle. ağladı ağlayacak.

klavyede doğru harflere basamıyorum, bunları yazarken sildim yazdım sildim yine yazdım.

5. sayının giderek arttığı acı haber.

gencecik hayatlar soldu ne söylenebilir ki buna ..

6. Haince saldırının yapıldığı ve biz orada Türk askerinin olduğunu bilmiyorduk yalanının altına sığınıldığı korkakça üzerimize oynanan oyun sonucu yiğit askerlerimizi kayıp verdiğimiz yaralılarında olduğu üzücü yürek yakan bir haber..

ekleme :

Uygulanan çıkarcı ticari politikalar sebebiyle gencecik masum canlarımızı toprağa verdiğimiz yürekleri yakıp kavuran acı bir haber..

söyleyecek çok söz var aynı zamanda da yok kelimeler kilitleniyor,boğaz düğüm düğüm .Allah geride kalan ailelere sabır versin.Ve bu son olsun tek can bile vermek istemiyoruz artık!

tarihinde eklendi.

7. canımızı acıtan, 33 eve ateş düşüren hain saldırı. insanın boğazında düğümleniyor kelimeler. allah bunu yapanların, buna sebep olanların yanına bırakmasın inşallah. mübarek günde ateş düşürdüler memleketeimize.

8. dün geceden beri kaygı ve üzüntü içerisinde izlediğimiz haberlerdir

söylenecek bir şey yok, şu an ne desek ocağına ateş düşen ailelerin acısını anlatamaz

onların canını bizimde ciğerlerimizi söküp aldılar malesef

9. 33 can kaybımız olduğu söyleniyor diğer taraftan ise daha fazla rakam olmasına rağmen gizlendiği söyleniyor.bir can bile yüreğimizi derin yasa boğarken daha fazlası tahammül edilecek gibi değil Allah sabır versin

10. hükümet haberi çarpıtmak için önce 9 diye açıklama yapmış , fransız basını 33 saysını verince herkes çartk etmiş.

Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.