Türkiye'nin memur portalı

Oturum aç Oturum aç Üye ol Üye ol Parolamı unuttum Parolamı unuttum

23.11.2016 beşiktaş vs benfica maçı

paylaş araştır

1. sosyal medyada yazıldığı çizildiği gibi şampiyonlar liginde bir türk takımının yaptığı en iyi geri dönüşü olmayan maç.

bu daha evvel çeyrek finaldeyken hem de real Madrid'e karşı Galatasaray tarafından yapıldı.

(Bkz: beşiktaşlı abartması)
  2. beşiktaş'ın maç sonunda birçok renkliye entry,ileti,tweet sildirdiği maç.

3. beşiktaş'ın nasıl bir takım olduğunu herkesin gördüğü maç.

napoli'ye gol atıyorsun yankısı buradaki saırışın kız kardeşlerin büyüğünden, benfica'ya gol atıyorsun yankısı buradaki sarışın kız kardeşlerin küçüğünden çıkıyor.

(Bkz: hayret)
  4. Beşiktaş bey dedirten maçtır. Cenk tosun sarışına doysun. O müthiş golden sonra elini sallasa ellisi misali.

5. - Renkliler için yazık oldu dediğim maçtır. Benficanın ilk 30 dk'da maçı bitirdiğini düşünüp kahkaha atanların maç sonunda kızarıp kendilerinin yapamayacağını yapan Beşiktaş'ı kıskandıkları maç.

- "Şampiyon"lar ligi gibi bir ligde "Namağlup" devam eden "Beşiktaş" taraftarının renklilerin aksine 3-0 geride olmasına rağmen takımı tribünlere çağırıp bağrına bastığı maç.

- 73,603 kişinin oy kullandığı anketle "Şampiyon"lar liginde haftanın maçı.

- "Namağlup Beşiktaş"ın serisini devam ettirdiği maç.

6. itiraf ediyorum ilk yarının sonunda o kadar acı bir skor ile karşı karşıya kaldık ki çıkmakla kalmak arasındayken ben dahil belki oradaki 42 bin kişinin bile aklının ucundan maç sonu ile ilgili böyle bir skor geçmemesine rağmen yine de başı önde soyunma odasına giden futbolculara dayanamayıp anlık bir tepki ile alkışlayarak tribüne çağıran ve soyunma odasına moralli bir şekilde gönderen muhteşem beşiktaş taraftarını izlediğimiz,

ayrıca işitme engelli arkadaşlarımıza dikkat çekmek için dünyada ilk defa parmak alfabesiyle sessiz tezahurat yapılan maç olarak tarihte yerini alan müsabakadır.

Böyle bir camiaya ait olduğum için kadar gururluyum ki.. Helal olsun size

Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.