Türkiye'nin memur portalı

Oturum aç Oturum aç Üye ol Üye ol Parolamı unuttum Parolamı unuttum

2020

paylaş araştır

1. kısa kod gibi bir yıla girmiş bulunmaktayız. 2020 aratın yeni yıldaki falınızı size okuyalım gibi olmuş sankimsi...

2. 2020 yılı nasıl bir felaket silsilesi ile başladı. Corona virüsü, Elazığ Depremi, Kobe Bryant'ın ölümü. Daha Ocak ayındayız.

3. 2019 birinden nefret eden biri olarak bir ümit 2020ye bel bağladım ama sanırım dünya için zulüm gibi başlayan yıldır.

Daha bir ay bitmedi.. Allah sonunu hayır etsin..

4. Kimseye Hayrı olmayan yıl.

Sürekli bir felaket, ölüm, yıkım, virüsler vs. Bu şekilde devam ediyor ve bizler daha Ocak ayındayız. Onbir ay içerisinde neler olacak, düşünmek bile istemiyorum.

5. ilk 24 günü felaketler ile başlayan ve sonraki 11 ayı nasıl geçecek diye korku dolu bir meraka sebep olan yıl.

6. bir an önce bitsin gitsin dediğimiz yıl.

7. Satürn ve Plüton'un şiddetli bir kavuşum yaşadığı sarsıntılı yıl 2020

8. bir önce gitmesi gereken, bütün felaketleri,hastalıkları vs vs şeyleri getiren yıl. bi sal artık kardeşim yeter yaw.

9. gelirken umutlarla gelen, dört gözle neşeyle beklenen halbuki içinde yaşananlardan sonra bitmesini beklediğimiz yıldır. afetler, felaketler, toplu ölümler, hastalıklar, ölenler ve birçok insanın yaşadığı sıkıntılar bu yılın ne kadar uğursuz bir yıl olduğunu göstermiştir.

10. Dünyada iz bırakan bir yıl.

Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.