Türkiye'nin memur portalı

Oturum aç Oturum aç Üye ol Üye ol Parolamı unuttum Parolamı unuttum

200 liraya hediye kalem almak

paylaş araştır

1. iki yüz liraya kalem mi olurmuş, oluyorsa altından mı acaba ,o kalemi kim alıyor diye düşündüren başlık

2. parası olanın yapacağı gayet normal bir eylemdir. milyon dolarlık hediyelerin yanında sadece küçük bir zerreciktir. o kalemi alana değil aldırana bakmak gerekir, şanslıdır...

3. neden 200 tl diye sorduran başlık.bir kalem için uygunabilecek en yüksek fiyat olmasa gerek diye düşündürürken,kalem konusunda belli bir zevki olan ya da koleksiyonunu yapan birine bu hediyeyi almak gayet yerinde olacaktır.

4. maddiyata dayanıklı hediyedir. normal bütçeli bir insanın o derece özellikle'de kalem'e o kadar para vermez sorusunu aklıma getiren durum şahsen ben almazdım.

5. altın kaplama falan olma olasılığı yüksek olan pahalı hediye türü. 200 liraya kalem almak yerine başka bir şeyler alınabilir ama sanırım bir bakana, milletvekili, işadamı gibi birine gidiyor bu hediye. yoksa bana kimse almaz bu fiyata kalem, bende almam ayrıca.

6. benim asla yapmayacağımdır.

ancak kişiye özel, isim yazdırılan, kaplama kalemler var. fiyatı da bu civardadır ve çok da öyle ahım şahım pahalı kabul edilemez bence.

7. geliri çok yüksek olan kişinin yapabileceği olaydır. 200 liraya kalem alacağıma çok farklı şekilde değerlendirebilirdim ben olsam. tabi para fazla olunca nereyene kadar vereceğini bilemiyor.

8. geliri çok yüksek olan kişinin yapabileceği olaydır. 200 liraya kalem alacağıma çok farklı şekilde değerlendirebilirdim ben olsam. tabi para fazla olunca nereye ne kadar vereceğini bilemiyor.

Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.