Türkiye'nin memur portalı

Oturum aç Oturum aç Üye ol Üye ol Parolamı unuttum Parolamı unuttum

19.11.2016 adanaspor vs beşiktaş maçı

paylaş araştır

1. saat 19.00 da başlayacak ve hakem ali palabıyığın yöneteceği maç.sürpriz şekilde beşiktaş yenilebilir, buraya not edelim bakalım.

2. Beşiktaş'ın kazanması halinde pazar günkü fb-gs maçının daha büyük bir stres altında geçeceğini düşündüğüm müsabaka. kafalar hafta içindeki benfica maçında olmazsa beşiktaş çok rahat kazanır.

tanım: önümüzdeki zorlu fikstürün fırtına öncesi sessizlik tadındaki açılışı.

3. Avrupa maçı öncesi olduğu için her sonuca açık olan maç. adananın da şiddetle puana ihtiyacı var,kendi evlerinde işleri Beşiktaş için zorlaştırabilirler. tabi hakemler beşiktaşın kırmızı görmesi gereken oyuncusunu atmaz beşiktaşa bedava penaltı çalarsa iş çok daha kolay olur.

4. beşiktaşın fabri,gökhan gönül,beck,marcelo,atınç,atiba,oğuzhan,tolgay,quaresma,aboubakar,cenk tosun 11 i ile başlayacağı mücadele.

5. 11. dakikada aboubakarın attığı golle beşiktaşın 1-0 öne geçtiği maç.

6. aboubakar'ın kaleye bakar bakmaz taktığı golle beşiktaş'ın öne geçtiği maç.

adanaspor böyle açık oynasın canımızı yesin.

7. beşiktaşın penaltıdan cenk tosunla bulduğu golle 2-0 öne geçtiği maç.her maç penaltı olmazsa şaşardım zaten. gerçi izlemiyorum haklı da olabilir ama nedense beşiktaş aleyhine verilemiyor.

8. bir de penaltı golüyle 0-2 olan maç.

beck'in soldan ortasını elle kesiyor gibi görünüyor ama sanki penaltı değil demek isterdim ama net penaltı bu.

9. beşiktaşa verilmeyen penaltıların beşiktaşın lehine olunca anında çalındığı maç. karabük maçında, trabzon maçında da aynı cesur(!) hakemleri görebilseydik keşke.

10. gökhan'In sıfırdan çevirdiği topu tolgay nasıl auta gönderdi hayret ediyorum.

ciddi bir güç farkının bariz belli olduğu mücadele.

Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.