Türkiye'nin memur portalı

Oturum aç Oturum aç Üye ol Üye ol Parolamı unuttum Parolamı unuttum

19.11.2016 adanaspor vs beşiktaş maçı

paylaş araştır

1. beşiktaş'ın bulduğu pozisyonları değerlendiremeyip bir de gereksiz bir penaltı golüyle zora soktuğu maç.

2. tolgay arslan'ın skora çeviremediği 2 net pozisyon sonrasında yerini gökhan inler'e bıraktığı müsabaka.

3. Hakemin brşiktaş aleyhine penaltı vererek beni mahçup ettiği maç.

4. Quaresmanın geçen hfta adam öldürmeye teşebbüs etmesine kırmızı kart veremeyen tüpçünün hakemlerinin Adanalı Bekir Yılmaz'a direk kırmızı çıkardığı maç. Hakeme fiziki temasta bulunan Tolgay'a, sarısı varken rakibi indirip penaltı yapan Caner'e, rakibin futbol hayatını bitirmeye teşebbüs eden quaresmaya da aynı cesareti gösterebilseler keşke.

Merak etmeyin sizin hakemlerinizle de sizi yeneceğiz, hakemlerin eyyam da kurtarmayacak sizi.

5. bir çok pozisyonu gole çeviremesek de 1-2 kazandığımız mücadele.

6. Beşiktaş'ın 2-1 kazandığı mücadele.

7. Özetlerini yeni izlediğim, Beşiktaş'a verilen penaltının doğru,Adanaspor'a verilen penaltının ise yanlış olduğu, Adanaspor'lu Bekir Yılmaz'a verilen kırmızı kartın ise verilebileceği ama çok daha ağır müdahalelerde bulunan oyunculara verilmediği için tartışmalı olduğunu düşündüğüm maç.

8. kartalın şampiyonluk yürüyüşündeki adımlarından birisidir.

Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.