1 2 3 4 5 6 7 8

anıl1609

Bu üye Yazar

Bu üyenin profil sayfasına git

59 entry 10 konu hiç puanı yok
27.06.2016 15:06 son işlem tarihi takip etme takip et

Tiyatroyu televizyondan izlemek

keşke devlet tiyatrolarının oyunları bir kanaldan yayınlansa da gidemeyenler izlese dedirten olaydır.ama televizyonda yayınlananlar bir tiyatro eseri değil skeçler topluluğudur.

06.06.2016 11:40
 1. sözlük meydan savaşı

  benim yazdıklarımın kaldırılması sonucu anlamsızlaştı ama sonuç olarak topun sahibi kuralları belirler burda da topun sahibi de idal.bunu da kaldırmazsa hoşçakalın dileğiyim ulaşır umarım yazarlara okurlara.

  konu sadece yönetim ve benim aramdaydı neler olduğunu yazdığım konu silindi o yüzden yanlış anlaşılma olmasın.

   
 2. sözlüğe veda

  yakın zamanda girmiş olduğum sözlükten çıkma zamanının gelmesi.aldığım uyarı mesajları sonrasında verdiğim kararı burada yazarak diğer yazarlara da dikkat etmeleri gereken kuralları hatırlatmak isterim.sözlükte başka sözlüklerden konu almak aynen yazmak serbesttir bilakis bunları açıklamak yasaktır.özgün başlıklar , girişler yapsanız da taşıyıcı pozitifbakislı yazarların yazdıklarını silmesi ve artık yazmaması sözlük yönetimini çok üzmüştür.herkese saygılar hoşçakalın.

   
 3. Brexit

  bir isimle bir deyimi aynı tutalım diyenleri gösteren başlık.

   
 4. müzenin içinde parayla gezilen bölüm

  zaten para vererek girdiğin müzenin içerisinde en güzel bölümün paralı olma durumu.arkadaş giriş ücretini ona göre ayarlayın içeride bir daha girsem mi girmesem mi derdi olmasın.müze gezi fiyatları diğer ülkelere göre düşük ama bizim gsmh'da onlardan düşük.

   
 5. boris johnson

  ingiltere başbakanının istifasıyla önü açılan , babasının tanımıyla %12.5 türk olan ama türkleri avrupada istemeyen siyasetçi.

   

 

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri veya çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Tamam