1 2 3 4 5 6 7 8

15 temmuz darbe girişimi

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. Alçak ve hain fetönün milletin silahlarını, millete doğrultmasıdır. Ancak kahraman halkımız Allah'ın izni ile bu belanın da üstesinden gelmiştir ve gelmeye devam etmektedir. Fetö bu topraklarda bir daha asla kendisine yer edinemeyecektir.

   
 2. tarihe düşmüş kara bir lekedir.

   
  (Bkz: 15.07.2016 türkiye'de askeri darbe haberleri)
 3. Vaz geçilmiş bir darbedir. Bir yerlerden gelen talimatla asker hareketlendirilmiş sonra yine bir yerlerden gelen talimatla durdurulmuştur. Bu hainliği kim yaptı neden yaptı Allah'tan başka kimse bilmiyor. Yapanlar da biz bu şeyi niye yedik diye kendi kendilerine soruyorlar.

   
 4. Adi bir eylemdir, ihanettir. Bu ihanetten nemalanmaya çalışanlar, hukuksuz uygulamalara imza atanlar, dinci faşist eylemlerini artıranlarda en az bu hainler kadar ihanet içerisindedir. Elbet bu memleket onlara da kalmayacak. Eski dost düşman olmaz; hain fetö ve onu besleyip büyüten her istediğini veren işbirlikçilerde vatana ihanetten yargılanacak.

   
 5. Terörist fetönün hain girişimi. Milletin her türlü terörizme, iç ve dış tehditlere karşı işte ben burdayım, vatanımı korurum dediği o gece kutlu bir geceydi.

   
  (Bkz: FETÖ evinde yakalanan PKK'lı)(Bkz: 15 temmuz 2016 demokrasi bayramı)(Bkz: 15 temmuz demokrasi ve özgürlükler günü)
 6. "nereden, nereye geldik?".. sorusuna

  "az gittik, uz gittik..sonra, arkamızı dönüp bir

  baktık ki; bir arpa boyu yol gitmişiz" şeklinde

  karşılık gelen başlık.

   
  (Bkz: fetö)(Bkz: askeri vesayet)(Bkz: darbe)(Bkz: abd)(Bkz: FETÖ temizliği henüz bitmedi,devam edecek)
 7. Seneyi devriyesi yaklaşan birlik ve mücadele günümüz.

   
 8. 15 temmuz da basarisiz olan 20 temmuz da basariya ulasan hain girisim

   
 9. cıa başta olmak üzere vahşi kapitalist ve hazcı ahlaksız küresel sermaye uşaklarının teşebbüs ettikleri en hain kalkışmadır ve hiçbir zaman da başarıya ulaşamayacak olan alçaklıktır. türk milleti ve halkımız büyük bir özveri ve direnç göstererek tarih yazıp, bu karaktersiz-satılık hainleri bozguna uğratmışlardır.

   
 10. devlet böyüklerimiz tarafından kendilerine ne istedilerse verilen teröristler tarafından gerçekleştirilmiş eylemdir.

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.