Türkiye'nin memur portalı

Oturum aç Oturum aç Üye ol Üye ol Parolamı unuttum Parolamı unuttum

14.05.2018 karabükspor vs fenerbahçe maçı

paylaş araştır

1. ligin 33.haftasında oynanacak olan ve fenerbahçe açısından bir çok kişi tarafından averaj düzeltme maçı olarak görülen maç. başlama saati 20,00

2. Fenerbahçe'nin olası Galatasaray'ın ve başakşehir'in kaybetmesi halinde ortaya çıkacak genel averajda geride olmasindan bu maçta fark atması bekleniyor. Ama Karabük'te pek öyle teslim olacak gibi görünmüyor, ölmüş" essek kurttan korkmaz"kaybedecekleri birseyleri yok gelecek yılın planlamasında olmak isteyen genç oyuncular ve gelecek sezon bir süper lig takımında devam etmek isteyen oyuncuların kendini gösterme maçı da olabilir. Fenerbahçe kadro derinliği ve olası bir şansı tepmemek adına kesinlikle kazanacağı bir maç.

3. fenerbahçenin erken gol bulmasına bağlı olarak farkın gelebileceği maçtır. ancak ilk gol geciktikçe skor çok daha düşük kalacak ve gol yemedikçe Karabük direnç kazanacaktır.

4. aykut kocaman dehasının 1 farka fit olduğu karşılaşma.

5. Her ihtimale karsı fenerin 5-6 atayim cebimde dursun diyecegi mac.

Ama gs de tarihi şike dostu malatya ya 5-6 atarak en ufak riski bile hesaplar bence.

Bu arada gs fb averaj hesabi yapiyor ama gs kaybetse bile 3 lü averajda basaksehir sampiyon olmuyor mu, ben mi yanlis biliyorum.

6. fenerin açıkçası 6-7 atabileceğini inanmadığım ama 3 ya da 4 farkla kazanabileceğimiz maç. bu arada üçlü averajda başakşehir şampiyon oluyor evet.

7. hüseyin göçeğin yöneteceği maç.

8. fenerbahçemizin averaj kasacağı ama galatasarayın çok çok büyük avantaj yakalaması sebebiyle çok ta farklı biteceğini sanmadığım maç.

9. fenerbahçenin 7-0 kazanarak galatasarayla averajı eşitlediği maç. olur da son hafta Galatasaray yenilirse işe yarar belki ama zannetmem.

Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.