Türkiye'nin memur portalı

Oturum aç Oturum aç Üye ol Üye ol Parolamı unuttum Parolamı unuttum

12 nisan 2015 elektrik kesintisi

paylaş araştır

1. ilk etapta trabzon, aydın, zonguldak, istanbul, bursa, ısparta, giresun, antep gibi illerde hissedilen, zannımca seçim provalarının devam ettiğinin göstergesi olan kesinti.

trafoya kediler yuva yapmış...

2. başlığı görmesem haberim olmayacak olan kesinti. alışkanlık yaptı galiba bu durum.

3. şahsımı telaşa sürükleyen, elektrik mi kesilecekmiş sorularına gark eden konudur. an itibari ile bulunduğum ilde gerçekleşmeyen, gerçekleşmemesi için dua ettiğimdir.

seçim öncesi bütün kedilerin potansiyel suçlu sıfatıyla toplanmasını uygun gördüğümdür.

4. Doğunun güneyinin büyük kısmında hissedilmemesi konusunda şüphe edilmemesi gereken kesinti. tabii şimdilik.

bunları öncü sarsıntılar, 7 haziran meydana gelece olanı asıl deprem farz edersek büyük ihtimalle seçimde görev alacak beni şimdiden düşündüren olaylardan sadece bir tanesidir. şimdiden fener stoklamaya başlanmalı diye düşündürendir.

5. polyanna olsa alın size mum ışığında romantizm fırsatı diyebilecegini düşündüğüm başlık.

6. gece gece aklımı karıştıran üç adet simli mum ile hazırlık yapmamı sağlayan konu. elektrik kesintisi için bütün gerekli aparatlar hazırlanmış ve beklenilmiştir lakin beklenen kesinti olmamıştır.

bizim şehrin kedilerinin ahlaklı olduğu evimize girmeden önce miyavlamalarından bellidir efendim...

ve tabi ki bir ömür aydınlık için, ışıklar sönmesin...

7. işaret edilen tarihteki gün hala yaşanmaya devam ettiği için gerçekleşme ihtimalinin de devam ettiği konudur.diğer yandan malumatın kimden çıktığı konusunda bilginin olmaması söylenti ihtimalini de akla getirir.

bekliyoruz.

8. ilk kez dün gece okan bayülgenin sunduğu dada dandinista programında bahsi geçen konudur. okan bayülgenin elektrik arızası hattını canlı yayında aratıp yetkiliye bağlanmak istemesi karşısında sadece telesekreterden hizmet verilmiştir.

Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.