Türkiye'nin memur portalı

Oturum aç Oturum aç Üye ol Üye ol Parolamı unuttum Parolamı unuttum

12.12.2016 antalyaspor vs fenerbahce maçı

paylaş araştır

1. perşembe akşamı zorlu UEFA maçına çıkacak fenerbahçenin ligde pazartesi akşamı oynayacağı zorlu deplasman maçı. son dönemde Antalya deplasmanı hep sıkıntılı geçiyor. başlama saati 20.00

2. fenerbahcenin volkan demirel,şener,kjaer,skrtel,hasan ali,topal,josef,lens,alper,volkan şen ve sow 11 i ile çıkacağı maç.

robin van persie sanırım sakat, 18 de de yok.

3. son haftaların formda iki takımının mücadelesi.

fenerbahçe'nin puan kaybedeceğini düşünüyorum.

4. 24 te şenere yapılan net faulün verilmediği, 29 da ofsayt kokan pozisyonda bayrağın kalkmayarak etonun net pozisyonu harcadığı maç.

5. 37 de mousa sowun yerde kalmasının penaltıyla uzaktan yakından alakası olmayan ama aynısı beşiktaş maçlarında olduğunda penaltı ile ödüllendirildiği gördüğümüz pozisyonların meydana geldiği maç.

6. 40 ta ceza alanının köşesinden tehlikeli bir frikik olabilecek noktada lensin arkadan iki eliyle beline sarılan futbolcunun yaptığı faulün çalınmadığı tam tersine lensin elle oynadığı kararı verilen maç.

sakın cüneyt gol mol atarız aman diyim çalma sen.

7. 42 de antalyasporlu oyuncunun kendi eliyle oynadığı ve akabinde gelişmekte olan hızlı fenerbahce atağının fenerbahceli oyuncunun elle oynadığı gerekçesiyle kesildiği maç.

görmediği pozisyonlara da artık fenerbahce aleyhinde karar veriyor eyyamcı. an itibariyle antalya defansının en önemli adamı olarak görev yapıyor cüneyt.

8. ilk yarısı cüneytin ikili mücadelelerin tamamına yakınında antalyaspor lehine karar verdiği ve 0-0 berabere biten mücadele.

zaten beşiktaşı şampiyon yapacaksınız da hiç olmazsa şu maçları adam gibi eyyamsız yönetin.

9. eto'o'nun pozisyonu dışında pek bir atraksiyonun yaşanmadığı, birbirini ölçen iki takımın mücadelesi şeklinde geçen maç.

10. antalyaspor'un dayanamayıp yekta kurtuluş ile uzaktan bir tane yazdığı maç.

1-0

Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.