Türkiye'nin memur portalı

Oturum aç Oturum aç Üye ol Üye ol Parolamı unuttum Parolamı unuttum

11 temmuz 30 yaşına girmem

paylaş araştır

1. benim için artık yirmili yılların bitmesi anlamına gelen yaştır 30 yaş.aslında hiçte farkında olmadığım bu sabah gelen mesajlar,telefonlar sayesinde öğrendiğim aslında beni hiçte mutlu etmediğini söyleyebildiğim bir yaştır 30 yaş.evet ,yaşlanıyorum galiba saçlarımın kenarlarında da beyazlar artmaya başladı ,lise ve üniversite fotoğraflarımdaki kişi ben değilim ,artık onlar gibi cesur da olamıyorum,erken mi öğrendim hayatı, erken mi baba oldum,ruhum mu daralıyor bilmiyorum ,nefes alıp vermelerim bile eskisi gibi değil,halbuki daha okuyacağım bir sürü kitabım var daha ve bir sürü yeni dost edinip tartışacağım bir çok konu var. bu sıkıcı evrenden mi sıkıldım ? halbuki daha geçen gün yeni keşfedilen dünyaya benzeyen bir gezegende bir günün 140 yıl sürdüğünü öğrenmiştim ve gökyüzüne bakarken evet orada yaşamak istediğimi haykırmıştım .evet ,yaşlanıyorum galiba yaşlanmamam entropi yasasına akırı olurdu zaten.neyse bende tüm canlılar gibi yaşlanıp ölmeyi bekleyeyim.

2. Doğum gününü kutlayarak nice mutlu yıllar dilediğimiz yazar kardeşimize ait başlık.

3. 30 yaşina girince yaşlanıyorum diye düşünen ,hayıflanan ,kendince sitem eden ve biraz da efkarlanan yazar başlığı.

Her yaşın ayrı bir güzelliği ve getirisi var.

Derin düşuncelere dalmaya ya da aynalara küskun bakmaya gerek yok.içinde bulunduğun yaşın kıymetini bilmek , ona göre de dolu dolu keyif alarak yasamak gerek .zira 35 40 45 'li yaşlar ,yıldırim hızıyla geliyor.

"Keşkeleri olmayan ,nice mutlu yaşlar" dileyelim yazarımıza.

4. olaya farklı bakmayı seven ve nümerolojiye ilgili biri olarak yine bir tespit saçmalamak istediğim haber.

cuma56...

5 ve 6 rakamlarını görüyoruz. evet, 5+6:11'e parmak bastığı gibi 5X6:30 yapıyor ey arkadaş.

hayırlı bir haberin işaretçisi olabilir benden söylemesi.

sende de 6 ve 3 var derseniz, o pek bir işe yaramıyor. onu belirteyim.

(Bkz: kafa bir milyon)(Bkz: doğum günü kutlamasi)
  5. Sözlükleri emekli dede facebook'u zanneden birinin doğum gününün ilanıdır.

6. Hayata bakış açısının değişmesine ve yaptıklarını/yapacaklarını bir daha düşünmeye sebep olacak yaşa merhaba denilen tarih. yeni yaşınız hayırlı olsun.

Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.