1 2 3 4 5 6 7 8

10 ocak 2021 ankara depremi

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. şiddettin kaç olduğunu bilmiyorum ama sallanmaktan başım döndü.

  herkese geçmiş olsun, inşallah can ve mal kaybı yoktur.

   
 2. 4.7 imiş şiddetti, kalecik merkezli.

   
 3. arap yarımadası son sürat anadolu plakasının altına doğru ilerliyor. gün içerisinde kamyon ve araba geçmemesine rağmen yerde titreşimler arttı son altı aydır yaklaşık burada. ama nedense deprem listelerinde kayıt yok bana tuhaf geliyor. insan iki, iki buçuk şiddetinde bir şeyler olmuştur diyor ama kurumlarda ve yurt dışı sitelerde bir kayıt bulamıyor.

   
 4. bir kaç saniye süren deprem.

  çok fazla sallamadı bir kaç saniye sanki biri sandalyeyi ayağının altından alacak ama sonra vazgeçmiş gibi bir hava verdi.

  Geçmiş olsun

   
 5. hiç hissetmediğim ama bir çok kişiyi tedirgin eden olaydır

   
 6. #2kd2 TEDİRGİN OLACAK NE VAR ulaş hı Allah korusun bişi olsa kaçmak istesek kaçamayız oluruna bırakmak en iyisi dedirten depremdir.

   
 7. yozgat'ta hissedilen deprem.

  Bazanın üzerinde oturuyordum ve bir şey hissettim. aklıma baza mı kaydı, yoksa kramp falan mı giriyor gibi şeyler geldi.

  daha önce hissettiğimiz depremde ise büyük bir gürültü gelmiş ve her şey dönmeye başlamıştı. başım mı dönüyor oldu, evdekilerine diyorum yok öyle bir şey iş makinası geçmiştir.

  bizim deprem yorumumuz da anca bu kadar oluyor. hiç ihtimal vermiyoruz ki. Allah sonumuzu hayreylesin.

   
 8. Ülkecek sallanıyoruz her halde, dedirten konu...

   
 9. ankaradaki değerli dostlara geç te olsa çok geçmiş olsun dedirten deprem.umarım etkilenen bir yer yoktur.deprem psikolojisi geçen seneden bu yana bizi de fazlasıyla rahatsız etti ama hayatın gerçeği.

   
 10. Izmir'den gelip Etimesgut'a yeni yerleşmiştim ki karşı komşumun "ehe Izmir'den depremi de getirdin galiba" cümlesini işitmeme sebep olmuş depremdir

  Çok geçmiş olsun

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.