Türkiye'nin memur portalı

Oturum aç Oturum aç Üye ol Üye ol Parolamı unuttum Parolamı unuttum

10.03.2016 kuban vs fenerbahce maçı

paylaş araştır

1. euroleague top 16 turu 10.haftasında grup liderliği anlamında kritik mücadele. istanbulda oynanan ilk maçı fenerbahçe hakemlerin art niyetli tavırlarının da üstesinden gelerek 5 sayı farkla kazanmıştı. 5 sayının altında alacağımız yenilgi bile ikili averajda bize avantaj sağlayacak ama ben direk kazanacağımızı düşünüyorum.

gerçi son haftalara doğru barcelona ya da real madridle eşleşmemek adına laboral ya da khimki ile eşleşmek için yenilme durumu bile söz konusu olabilir.

2. ilk yarısında savunmaların ön plana çıktığı ve fenerbahcemizin deplasmanda maçın 11-4 geri düşmesine rağmen, ilk yarıyı 25-30 önde kapattığı mücadeledir.

bogdanovic 3 faul almış durumda. rakipte ise randolph ve singleton 2 şer faullü oynuyorlar.

3. fanatik fb'lilerin dünya ile iletişiminin yaklaşık olarak 2 saat boyunca kesilmesine sebep olan maçtır ki gönlüm elbette feerbahçe'den yanadır.

4. lamonica denen baş ağrısı hakemin ikinci yarı yaptığı bütün saçmalıklara rağmen şansın da yardımıyla fenerbahcemizin 55-52 kazandığı ve liderliği büyük oranda garantilediği maç olmuştur.

yalnız 30 saniyede vesely e 3 faul çalmak nedir. iyice abarttılar. adamlar kaçırdıkça hakemler faul çaldı tekrar hücum ettiler. allahtan girmedi. teşekkürler fenerbahce.

(Bkz: we have obradovic,they dont)(Bkz: national obra day)(Bkz: zeljko obradovic)
  5. her branşta fenerbahcemizin ruslara bu sezon bilmem kaçıncı kez ders verdiği maçtır.

fenerbahcenin bir önceki turda lokomotiv moskovayı elemesi, fenerbahce basketbol takımının euroleague ilk tur gruplarında khimkiyi içeride dışarıda yenmesi, top 16 turunda lokomotiv kubanı içeride dışarıda yenmesi dünkü bayan voleybo şampiyonlar ligi maçında fenerbahcemizin dinamo moskovayı 3-1 yenmesi aklıma gelenler. ruslar ne çektiyse bizden çekti bu sene. inşallah darısı finalde cska moskovanın başına diyelim.

Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.