1 2 3 4 5 6 7 8

zeljko obradovic

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. fenerbahce ulkerin baş antrenörü.4 farklı kulüp ile tam 8 kez euroleague kazanmış koç. Kurt hoca lakabına uyacak ender koçlardan biri.

   
  (Bkz: Fenerbahce Ulker)
 2. Bugün doğum günü olan koç.Bugünkü maçta doğum günü hediyesi olarak bir fatality beklemekteyim

   
 3. Koçluk kariyerine başladığı 1991 yılından beri, iki senede bir avrupanın en büyük kupasını 4 farklı takımla kazanmış, maçlar esnasında oyuncuların yaptığı hatalar yüzünden derisinin rengi beyazdan kırmızıya dönen, basketbol bilgisi ve kazandığı başarılar ile yeryüzündeki en iyi basketbol koçudur.

   
 4. Tam bir winner koçtur. Daha önce Panathinaikos,Real Madrid,Partizan ve Joventut Badalona ile tam 8 kez Euroleague kupasını kazanmıştır. Fenerbahçe ülkere bu yıl tarihinde ilk kez final four sevincini yaşatmış ve belki de daha fazlasını yaşatacak olan koçtur.

  Sözleşmesinin hala daha yenilenmemiş olması akıl sır erdirilecek bir şey değildir. Kulüp tarihinde başarıların cezasız kalmadığını göz önünde bulundurursak obradovicin de gelecek sezon takımın başında olmaması da bir ihtimaldir fakat aziz yıldırımın bu kadar tepki alacak bir şeyi yapacağını düşünmem.

   
 5. kim ne derse desin, türkiyeye gelmiş en iyi koçtur. daha önce elde ettiği başarılarla yarattığı karizması, saha içinde hiç çekinmeden en iyi oyuncusunu dahi azarlayıp gerekirse soyunma odasına göndermesi yanlış yapanın gözünün yaşına bakmayacağını defalarca göstermiştir.

  elinde avrupadaki diğer zirveye oynayan takımlara göre bir kademe daha alt seviyede oyuncu kadrosu bulunmasına rağmen fenerbahçenin tarihine geçecek başarıyı elde etmiştir.

  final fourda 4.olması başarısız olduğu anlamına asla gelmez ve kendisiyle çok uzun yıllar mukavele yapılması gerekmektedir.

   
 6. seni veren allaha şükürler olsun dedirten büyük koç. avrupada basketbolun tek kelimeyle patronu.

   
 7. net bir biçimde avrupanın en büyüğüdür. taraflı tarafsız herkes kendisine saygı duymakta ve üstünlüğünü kabul etmektedir. onun olduğu yerde başarı vardır,çalışma vardır, disiplin vardır.

  bunun sonucunda da 8 kez avrupanın en büyük kupasını kazanmıştır. bir 9.su neden olmasın.

   
  (Bkz: we have obradovic,they dont)
 8. ilginç bir şekilde yine galatasarayı deplasmanda yenemeyen efsane. olsun önemi yok. sen başımızda ol yeter.

   
 9. bugünkü maçta kendisine karşı utanç verici bir fiil işlenen koç.

  yapan kimse adam değil.

   
  (Bkz: 29.05.2016 galatasaray odeabank vs fenerbahçe maçı)
 10. kendisine yapılan hayvanca olaya bile tepki vermeyen efsane. aynısını rakip takımın koçu olacak şahsa yapsalar yapacağı tiyatroyu tahmin bile edemiyorum. kendisi mola alsana tezahüratından bile anons istiyor malum.

   
  (Bkz: mola alsana mola alsana ergin ataman mola alsana)
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.