Türkiye'nin memur portalı

Oturum aç Oturum aç Üye ol Üye ol Parolamı unuttum Parolamı unuttum

1 tl'ye dert dinleme

paylaş araştır

1. uşak üniversitesinde okuyan iki fen edebiyat ve iletişim fakültesi öğrencilerinin sokağa oturarak açtıkları "1 tl'ye dert dinlenir" pankartı ile gündeme gelen haber.

2. bana esin kaynağı olan haberden ve bu başlıktan hareketle uzun yaz günlerinde mesaiden sonra yapmayı planladığım sermaye gerektirmediği için de oldukça cezbedici gelen iştir.

3. öğrenci kızların birkaç gün içinde kendilerine %200 zam yaparak fiyatı 3 tl ye çıkardıkları, fakat birkaç saat sonra gelen ihbarlar sonrasında polisin kaldırdığı durumdur.

4. bu paraya kimsenin derdini falan çekemem dediğim konu. bu kadar dert adamı hasta eder ve hastane masrafları dert parasını ikiye katlar.

5. dert umurlarında değil, amaç harçlıklarını çıkartmak dediğim ve zekice bulduğum ,yurdum öğrencilerinin çıkış yolu olarak nitelediğim olay.

6. psikologların profesyonel düzeyde daha pahalıya yaptıkları bir işlemin hem ucuza hem de kalitesizce icra edilmesi.

Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.