1 2 3 4 5 6 7 8

1 haziran'da artık pek kısıtlamanın kalmaması

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. 1 haziran itibariyle kamu personellerinin normal çalışmalarına geri dönmesi, iller arası seyahat yasaklarının tamamının kaldırılması, cafeler,restoranlar,kıraathaneler,çay bahçeleri,plajlar,milli parklar gibi yerlerin açılması, kreş ve gündüz bakımevlerinin açılması ile artık tamamen normalleşeceğimizin düşünüldüğü yeni uygulamalardır.

  her gün 1000 üstü vaka gelirken umarım erken olmaz dedirtmiştir. bu arada nargile cafelerin ne günahı var onu anlamadım. -gülücük- kıraathanelerin önü duman altı olmayacak sanki.

   
 2. 65 yaş üstü ve 18 yaş altı yasağından başka yasak kalmaması sonucu gerçekleşen düşünce.

  yaşlılarımızı korumaya devam ediyoruz. 20 yaşı da 18 yaşına düşürerek burada da bir esneklik getirilmiş. umarım herşey güzel olur, almanya'nın durumuna düşmeyiz.

   
 3. vaka bitmiş demek ki dedirten uygulama

   
 4. İyiye gittiğimiz yönünde umudumu pekiştiren fakat rehavete kapılacak olmaktan tedbirleri unutturmasından endişe ettiğim konudur.

   
 5. koronavirüsten dolayı konulan bir çok yasak konusunda 1 haziran tarihinden itibaren esnetmeye gidilmesidir. bence erken alınmış bir karar olmakla beraber vakalar iyice düşmedikçe risk devam etmektedir. her şey serbest diye vatandaş dışarıdaki eski yaşantısına çekinmeden devam eder ve bu da sönmüş olan virüsü tetikler.

   
 6. Çok erken alınan kararlardır. En azından İstanbul için kısıtlamalar devam etmeliydi. Toplu ulaşımda yoğunluk arttı herkes hiçbir şey yokmuş gibi davranıyor

   
 7. insanların birden deli gibi sokaklara çıkmasına sebep olan kısıtlamaların kaldırılması olayıdır.

   
 8. Koş virüs koş sen de artık özgürsün

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.